Інтерфакс-Україна
07:12 13.11.2017

Міністри торгівлі 11 країн ТТП підтвердили намір розвивати партнерство

1 хв читати

Міністри торгівлі 11 держав, що беруть участь в побудові транстихоокеанського партнерства (ТТП), висловили готовність продовжувати переговори про створення цього об'єднання, передало в суботу агентство "Ассошіейтед прес" (АП).
"Ми досягли домовленості щодо ряду ключових питань (по створенню ТТП - ІФ)", - наводить АП витримки із заяви міністра торгівлі В'єтнаму Чан Таун Аня.
У свою чергу, як заявив міністр торгівлі і промисловості Японії Тосиміцу Мотегі, для побудови ТТП все ще належить виконати багато роботи.
Переговори з питання долі ТТП пройшли "на полях" саміту АТЕС в Дананге.
Транстихоокеанське партнерство було засновано в жовтні 2015 року та об'єднало 12 країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону з населенням у 800 млн чоловік, які забезпечують 40% світового ВВП. Метою підписання договору про ТТП було створення зони вільної торгівлі за участю Австралії, Брунею, В'єтнаму, Канади, Малайзії, Мексики, Нової Зеландії, Перу, Сингапуру, США, Чилі, Японії.
У січні 2017 року президент США Дональд Трамп прийняв рішення про вихід своєї країни з цього договору.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

Укрзалізниця планує збільшити частку денного швидкісного руху до 30% за 3 роки

Британський суд видав наказ про арешт активів ексвласника банку "Фінанси та кредит" Жеваго через несплату 1,5 млрд грн

Українці у липні збільшили чисту купівлю готівкового євро до еквівалента $312 млн – НБУ

Зиски від об’єднання енергоринків України та Європи в рази переважать витрати на цей процес – СЕО "Укренерго"

Агрегатори будуть одними з ключових гравців спільного енергоринку України та Європи – СЕО "Укренерго"

З/п №12087-д вирішальний для інтеграції енергоринків, але потребує значних зусиль для впровадження європейських правил – думка

НБУ планує дозволити небанківським установам отримувати ліцензію на валютні операції

Інфляція у річному вимірі скоротилася до 14,1% після дефляції 0,2% у липні - Держстат

"Укрнафта" планує збільшити проливи на колишніх АЗК Shell та підвищити частку паливного бізнесу в доходах до 16-20%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА