Інтерфакс-Україна
15:10 14.11.2017

Кувейт зацікавився українським Ан-178

1 хв читати
Кувейт зацікавився українським Ан-178

Представники оборонних відомств Кувейту зацікавлені у співпраці з Україною в питанні спільного виробництва і продажу літака Ан-178, повідомив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський за підсумками візиту до цієї країни.

"Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту проявили жвавий інтерес до нашого літака Ан-178. Українська сторона готова розпочати переговори про співпрацю в цьому напрямі, як з продажу, так і щодо спільного виробництва. Крім того, вважаю дуже перспективним ринок Кувейту для розвитку співробітництва у військово-технічній сфері, починаючи з бронетанкової галузі та високоточного озброєння, і завершуючи масштабними авіаційними проектами", - цитує О.Гладковського прес-служба РНБО у вівторок.

У релізі також зазначено, що, окрім демонстраційного польоту багатоцільового транспортного літака Ан-178, представникам оборонних відомств Кувейту продемонстрували безпілотний багатофункціональний бронетранспортер "Фантом-2", ПТРК "Скіф" із керованими ракетами і легкий переносний ракетний комплекс "Корсар".

О.Гладковський під час візиту провів зустрічі з начальником Генерального штабу Збройних сил Кувейту генералом Мухаммедом Аль-Хедр, управляючим директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фарук Аль-Бастакія і першим заступником МЗС Кувейту Халідом Аль-Джаралла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА