Інтерфакс-Україна
16:22 14.11.2017

"Укрзалізниця" цієї осені закупила майже 50 тис. тонн дизпалива за переговорною процедурою із СБУ і НАБУ

1 хв читати
"Укрзалізниця" цієї осені закупила майже 50 тис. тонн дизпалива за переговорною процедурою із СБУ і НАБУ

 ПАТ "Укрзалізниця восени поточного року підписала договори на поставку понад 49 тис. тонн дизельного палива (ДП) за переговорною процедурою за участю представників СБУ і НАБУ, повідомила прес-служба компанії.

"Ціна закупівлі при підписанні всіх договорів була нижчою за ринкову", - уточнюється в повідомленні.

За даними прес-служби, постачальниками ДТ стали компанії "Елемент Нафта", "Трейд Коммодіті" і "Анвітрейд".

Крім того, "Укрзалізниця" підписала угоду з ТОВ "Оптімус Ойл" на поставку 9 тис. тонн ДТ за ціною 24 тис. грн за тонну.

Згідно з підрахунками "Укрзалізниці", вже вдалося заощадити майже 79 млн грн за рахунок закупівлі палива за вигідною ціною. Як наголошується з посиланням на в. о. голови правління компанії, практика маніпулювання з переглядом контрактних цін також має відійти в минуле.

Як повідомлялося, раніше "Укрзалізниця" неодноразово заявляла про необхідність проведення закупівель палива із застосуванням формульного ціноутворення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

NovaPay зареєстрував третій випуск облігацій для інституційних інвесторів на 100 млн грн

Україна звернеться до Республіки Корея за кредитом на закупівлю 20 електропоїздів Hyundai

Україна до ОЗП має підготувати майже 18 ГВт доступної потужності – глава Міненерго

ЄБРР надасть гарантію Укрексімбанку нових кредитів на EUR100 млн

Графік обговорень нової програми МВФ для України буде розроблений у найближчі тижні – Фонд

Передачу Нацбанку 25% держчастки Нацдепозитарію треба зробити якнайшвидше – голова НБУ

Дезінфляційний процес у єврозоні завершився - Лагард

НБУ бачить потенціал внутрішнього боргового ринку за необхідності покриття додаткових бюджетних потреб

Мінфін України очікує на продовження тісного діалогу з МВФ у найближчі тижні щодо нової програми

Інфляція сповільнюється третій місяць поспіль та в серпні становила 13,2%, що швидше за прогноз, - НБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА