15:57 15.11.2017

Авіакомпанія Ernest Airlines додає нові маршрути з Києва

2 хв читати
Авіакомпанія Ernest Airlines додає нові маршрути з Києва

Авіакомпанія Ernest Airlines (Італія) оголосила про розширення своєї присутності в Україні, з 8 грудня додаючи нові маршрути, які сполучать Неаполь і Бергамо зі Львовом і Києвом трьома щотижневими рейсами, а також Венецію зі Львовом двома щотижневими рейсами.

Як повідомила прес-служба міжнародного аеропорту "Київ" (Жуляни), перший політ з Італії авіакомпанії Ernest в Україну відбувся 20 жовтня 2017 року за маршрутом Бергамо - Львів із двома щотижневими рейсами, а з грудня додасться ще один рейс на тиждень.

Перший рейс до аеропорту "Київ" відбудеться 9 грудня з Мілана.

"Пасажиропотік аеропорту "Київ" продовжує зростати, з'являються нові авіалінії. Можна сказати, що впровадження безвізового режиму з країнами Євросоюзу збільшило кількість пасажирів на 10-15%. Крім того, і європейські авіалінії проявляють інтерес до українського ринку, а нашим пасажирам цікаві італійські напрямки", - зазначив генеральний директор компанії "Майстер-Авіа", що управляє аеропортом, Олексій Яковець.

Так, з 8 грудня рейси компанії між Італією і Україною виконуватимуться за таким графіком: Бергамо - Львів - Бергамо - вівторок, п'ятниця, неділя; Неаполь - Львів - Неаполь - вівторок, п'ятниця, неділя; Венеція - Львів - Венеція - п'ятниця, неділя; Неаполь - Київ - понеділок, середа, субота; Бергамо - Київ - понеділок, середа, субота.

Ernest Airlines - італійська авіакомпанія, штаб-квартира якої розташована в Мілані. Основний операційний центр компанії розташований у Тирані (Албанія).

Авіакомпанія є лоукост-перевізником, обслуговує італійський і албанський ринки. Її флот налічує два літаки - Airbus-319 і Airbus-320.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА