20:06 16.11.2017

OPIC розглядає питання надання кредиту на $150 млн і страхування на $320 млн для будівництва EuroCape великої ВЕС в Україні

2 хв читати
OPIC розглядає питання надання кредиту на $150 млн і страхування на $320 млн для будівництва EuroCape великої ВЕС в Україні

Фінансова установа уряду США OPIC розглядає питання надання кредиту на $150 млн і страхування, перестрахування на суму до $320 млн для будівництва компанією EuroCape великої вітряної електростанції (ВЕС) у Запорізькій області, повідомляється на сайті OPIC.

Загальна вартість будівництва ВЕС - EUR466 млн ($560 млн).

Як зазначається в описанні проекту, передбачається, що Apollo Global Management LLC для його реалізації надасть мезонінний кредит на EUR200 млн. Крім того, компанія LongWing Energy S.C.A. інвестує в проект до EUR84 млн (ця цифра може містити до EUR34 млн інвестицій від General Electric Company).

У свою чергу OPIC у рамках проекту може надати кредит на суму до $150 млн. Крім того, американська фінустанова застрахує кредит на суму до $225 млн для Apollo, а також відсотки за цим кредитом на суму до $50 млн.

Згідно з повідомленням, у рамках проекту страхування інвестицій LongWing в обсязі до $81 млн забезпечать Liberty MutualInsurance Europe Ltd і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). У свою чергу OPIC перестрахує такі інвестиції LongWing на суму до $45 млн.

Передбачається, що 62 вітроустановки для будівництва ВЕС поставить General Electric, вона також забезпечить їх подальше обслуговування. Встановлена потужність першої черги ВЕС - 225 МВт, у подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

Однією з ризикових сторін проекту OPIC відзначає важливість локації для багатьох видів птахів і кажанів, а також деякі прогалини у вивченні цього аспекту впливу майбутньої ВЕС на довкілля.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Міжнародні партнери допоможуть поставити на одне з енергопідприємств Харківщини 5 газотурбінних установок загальною потужністю близько 100 МВт

Гривня у вівторок подешевшала до нового мінімуму

НКРЕКП відмовилася від ідеї встановлювати єдиний тариф на розподіл е/е для споживачів 1 і 2 класів напруги

Усереднення тарифів на е/е для різних класів споживання несправедливе і є обманом інвесторів - нардеп

Україна отримає грант EUR53 млн на реалізацію 4 проєктів у рамках програми CEF

Ухвалені ВР законопроєкти про податкові пільги на енергообладнання прискорять децентралізацію енергетики - Шмигаль

Україна надіслала запит ЄС на EUR4,1 млрд за Ukraine Facility

ТРЦ Respublika Park переходить на імпортну електроенергію для стабільної роботи

Турецька Onur відремонтує міст Метро в Києві за 2 млрд грн

Операційні витрати "АТБ" на альтернативне забезпечення електроенергією зросли вдев’ятеро

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА