08:11 17.11.2017

OPIC розглядає питання надання кредиту на $150 млн і страхування на $320 млн для будівництва EuroCape великої ВЕС в Україні

2 хв читати
OPIC розглядає питання надання кредиту на $150 млн і страхування на $320 млн для будівництва EuroCape великої ВЕС в Україні

Фінансова установа уряду США OPIC розглядає питання надання кредиту на $150 млн і страхування, перестрахування на суму до $320 млн для будівництва компанією EuroCape великої вітряної електростанції (ВЕС) у Запорізькій області, повідомляється на сайті OPIC.

Загальна вартість будівництва ВЕС - EUR466 млн ($560 млн).

Як зазначається в описанні проекту, передбачається, що Apollo Global Management LLC для його реалізації надасть мезонінний кредит на EUR200 млн. Крім того, компанія LongWing Energy S.C.A. інвестує в проект до EUR84 млн (ця цифра може містити до EUR34 млн інвестицій від General Electric Company).

У свою чергу OPIC у рамках проекту може надати кредит на суму до $150 млн. Крім того, американська фінустанова застрахує кредит на суму до $225 млн для Apollo, а також відсотки за цим кредитом на суму до $50 млн.

Згідно з повідомленням, у рамках проекту страхування інвестицій LongWing в обсязі до $81 млн забезпечать Liberty MutualInsurance Europe Ltd і Indian Harbor Insurance Company (XL Catlin). У свою чергу OPIC перестрахує такі інвестиції LongWing на суму до $45 млн.

Передбачається, що 62 вітроустановки для будівництва ВЕС поставить General Electric, вона також забезпечить їх подальше обслуговування. Встановлена потужність першої черги ВЕС - 225 МВт, у подальшому вона може бути розширена до 500 МВт.

Однією з ризикових сторін проекту OPIC відзначає важливість локації для багатьох видів птахів і кажанів, а також деякі прогалини у вивченні цього аспекту впливу майбутньої ВЕС на довкілля.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Литва передасть Україні обладнання Вільнюської ТЕЦ-3

Асоціація СУП і USUBC закликають ухвалити законопроєкт про тютюнові акцизи у варіанті Кабміну

Україна призначила продаж готелю "Україна" на 18 вересня й ОГХК на 9 жовтня

"Нафтогаз України" вирішив капіталізувати $12,7 млн і EUR94,6 млн відкладених відсотків за євробондами

"ArcelorMittal Кривий Ріг" закликає Кабмін не допустити введення уніфікованого тарифу на розподіл е/е

Асоціація СУП і USUBC закликають ухвалити законопроєкт про тютюнові акцизи у варіанті Кабміну

Погашення боргу за "5-7-9%" з урахуванням поточної динаміки буде викликом - НБУ

Програма "5-7-9%" усе ще потребує звуження - НБУ

Кияни можуть реструктуризувати борги за комунальні послуги і не платити пеню - "Київтеплоенерго"

Споживання е/е в понеділок через спеку прогнозується на максимальному рівні - "Укренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА