Інтерфакс-Україна
13:18 22.11.2017

Кабмін затвердив введення обов'язкового обміну інформацією на митниці за принципом "єдиного вікна" з 1 лютого 2018 р.

1 хв читати
Кабмін затвердив введення обов'язкового обміну інформацією на митниці за принципом "єдиного вікна" з 1 лютого 2018 р.

Кабінет Міністрів затвердив введення обов'язкового документообігу за принципом "єдиного вікна" з 1 лютого 2018 року, скоротив час огляду товарів на митниці з 24 до 12 годин.

Відповідну постанову Кабмін схвалив на засіданні в середу.

Згідно з наявною в розпорядженні агентства "Інтерфакс-Україна" пояснювальною запискою до проекту постанови, документ передбачає поширення механізму "єдиного вікна" на переміщення товарів періодичними митними деклараціями і попередніми деклараціями.

Постанова також уточнює, що максимальний час проходження контролю за цим механізмом не повинен перевищувати чотирьох годин, орієнтує на якнайшвидше проходження контролю. Як вказується в пояснювальній записці, таке уточнення знадобилося через буквальне сприйняття деякими органами колишнього формулювання "чотири години".

Крім того, нововведення передбачає скорочення часу на огляд товарів контролюючими органами з 24 до 12 робочих годин, тоді як колишнє формулювання надавало можливість контролерам призначати огляд на третій день після звернення.

Як наголошується в пояснювальній записці, зміни також дозволять скоротити кількість сканувань поданих документів.

"Наразі бізнесу потрібно кожного разу сканувати велику кількість комерційних документів, а необхідні дані з них вже зазначені в митних деклараціях", - наголошується в документі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Компанія Трампа запустить віртуального оператора зв'язку, випускатиме смартфони у США

УЗА закликала ВР відхилити "олійні правки", уряд – розробити стратегію розвитку внутрішньої переробки та експорту

Україна першою в Європі ухвалила нацстандарт щодо екоіндунстріальних парків - Мінекономіки

Обсяг виплаченого українцям нацкешбеку за квітень зріс майже на 0,5% - Мінекономіки

ДТЕК за тиждень відновив електропостачання для понад 137 тис. абонентів у трьох областях

"Ліси України" на торгах ІІІ кв. оновило рекорд: законтрактовано 98% круглого лісу і 94% дров ПВ

Свириденко: Україна зацікавлена в залученні польського бізнесу до проєктів відновлення

Укргазбанк видав кредит Запоріжжю на 300 млн грн для енергопроєктів

"Укренерго" у 2025р планує провести кілька місячних аукціонів з розподілу перетину для імпорту-експорту е/е

Експорт української молочки у травні збільшився на 25%, лідирує вершкове масло

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА