12:37 24.11.2017

МАУ в 2018 р має намір розвивати польоти до Північної Європи і за далекомагістральними маршрутами

2 хв читати
МАУ в 2018 р має намір розвивати польоти до Північної Європи і за далекомагістральними маршрутами

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ, Київ) має намір у 2018 році розвивати маршрути до Північної Європи, а також нові далекомагістральні та середньомагістральні напрямки.

"Досить багато цікавих напрямків. Ми перебирали, обирали, дійшли деяких висновків. Серед далекомагістральних - Делі і Торонто, ще, напевно, Санья - курортне місто в Китаї. На жаль, не станеться Шанхай, оскільки аеропорт перевищив свою пропускну здатність, авіаційна влада Китаю заборонила йому брати нових перевізників і нарощувати частоти", - повідомив президент авіакомпанії Юрій Мірошников в інтерв'ю агентству" Інтерфакс-Україна ".

За його словами, аналогічна ситуація в Пекіні, але туди компанія вже здійснює польоти, тому це не стало проблемою, лише обмежені частоти.

"Сподіваємося, в 2018 році буде зроблено щось для розширення цих аеропортів, і в 2019 році ми повернемося до проекту Шанхая, але поки що розвиток Китаю буде скромним. Буде курорт Санья, що буде доповненням, можливо, до вже трохи набридлих курортів Таїланду, які обслуговує рейс Київ - Бангкок", - додав Ю.Мірошников.

Щодо середньомагістральних напрямків він повідомив, що компанія буде досить активна в Північній Європі (Осло, Копенгаген, Таллінн).

За його словами, є надія на реалізацію відстроченого плану відкриття маршруту до Каїра.

"Як і раніше розглядаємо один з пунктів в зоні Перської затоки, але остаточного рішення немає. Ну, і багато ресурсів буде спрямовано на збільшення частот на наявних маршрутах. Придивляємося і до регіональних пунктів Польщі - у повному обсязі лише їм вивозити пасажирів з України до свого хабу у Варшаві, час і нам зайнятися всерйоз польським ринком", - резюмував президент МАУ.

МАУ, провідний український авіаперевізник, заснована в 1992 році. Сполучає Україну з 80 + столицями і ключовими містами Європи, Азії, Африки, Америки, Близького Сходу та країн СНД, а також забезпечує стикування з маршрутами авіакомпаній-партнерів більш ніж у 3 тис. містах світу.

МАУ виконує понад 1,1 тис. регулярних рейсів нп тиждень. Флот налічує 40 авіалайнерів різних модифікацій, зокрема й 25 середньомагістральних літаків Boeing-737 NG.

Базовим є міжнародний аеропорт "Бориспіль" (KBP).

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА