16:25 24.11.2017

Україна поставить Іраку 1 млн smart-лічильників - ТПП

1 хв читати
Україна поставить Іраку 1 млн smart-лічильників - ТПП

 Україна домовляється з Іраком про постачання 1 млн інтелектуальних приладів обліку (smart-лічильників), повідомила прес-служба Торгово-промислової палати України (ТПП).

"Наразі завершується затвердження цього контракту міністерствами, й незабаром Україна розпочне постачання", - цитує ТПП голову іракської частини Іраксько-української ділової ради Аббаса Аль-Нурі.

За даними ТПП, загальна потреба Іраку в smart-лічильниках становить 2 млн приладів.

Як повідомлялося, український виробник лічильників NIK підписав договір із британською CyanConnode на постачання обладнання та програмного забезпечення (ПЗ) для інтелектуальних вимірювальних систем на суму $29 млн.

За даними CyanConnode, у рамках замовлення протягом трьох років буде поставлено близько 1 млн комплектів обладнання і ПЗ. Як оплату за обладнання CyanConnode отримає $13 млн, ще $16 млн надійдуть як оплата за використання ПЗ протягом 10 років після інсталяції готових виробів.

ТОВ "НІК" (Київ) є одним із найбільших виробників вимірювальних приладів і автоматизованих систем комплексного обліку енергоресурсів (АСКОЕ) в Східній Європі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА