11:58 27.11.2017

Гройсман закликає Грузію залучати українські компанії до реалізації проектів у рамках "Нового шовкового шляху"

2 хв читати
Гройсман закликає Грузію залучати українські компанії до реалізації проектів у рамках "Нового шовкового шляху"

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликає Грузію залучати українські компанії до реалізації проектів у рамках "Нового шовкового шляху".

У повідомленні прес-служби Кабінету Міністрів України за результатами зустрічі В.Гройсмана з прем'єр-міністром Грузії Георгієм Квірікашвілі зазначено, що сторони обговорили посилення співпраці в транспортній і транзитній сферах.

"Прем'єр-міністр України підкреслив, що поєднання географічних та транспортних можливостей Києва і Тбілісі може і повинно стати важливою складовою міжнародної ініціативи "Новий шовковий шлях", - йдеться в повідомленні.

Г.Квірікашвілі зазначив, що реалізація цього проекту неможлива без України, яка забезпечує вихід до Європейського Союзу.

"Він (В.Гройсман - ІФ) також запропонував грузинській стороні продумати можливості залучення українських компаній до реалізації інфраструктурних проектів у рамках проекту "Нового шовкового шляху", - йдеться в повідомленні з посиланням на слова прем'єра України.

За його словами, Київ також цікавить досвід Тбілісі у боротьбі з корупцією, формуванні ринку землі, великій приватизації.

В.Гройсман вважає доцільним формат постійних експертних консультацій із зазначених питань на рівні відповідальних міністерств і відомств, а також посилення роботи Міжурядової комісії з економічного співробітництва.

Він також наголосив, що Грузія входить до топ-20 перспективних ринків для українського експорту, і це відображається на показниках взаємної торгівлі. Якщо минулого року товарообіг між державами сягнув майже $500 млн, то за сім місяців поточного року перевищив $345 млн.

Крім того, прем'єр України висловив співчуття у зв'язку з нещодавньою загибеллю людей у Батумі та заявив про готовність України допомогти в подоланні наслідків події.

Як повідомлялося, "Новий шовковий шлях" - концепція нової пан’євразійської транспортної системи, яку просуває Китай для переміщення вантажів і пасажирів сушею з Китаю до країн Європи.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" пояснив підвищення цін на газ для промспоживачів його подорожчанням в Європі на 8-12%

"Укрпошта" з 25 травня упровадить у відділеннях сервіс миттєвого кредитування ПриватБанку через POS-термінали

"Рошен" інвестував 30 млн грн у запуск демонстраційного центру на Київській кондфабриці

lifecell спільно з MEGOGO має намір з III кв. запустити розважальний Wi-Fi-сервіс "Портал кіноподорожей" у потягах "Інтерсіті"

Залізничники "ArcelorMittal Кривий Ріг" вийшли на роботу після чотириденного страйку

Канада виділить $1 млн на будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області

Порошенко призначив членом Ради НБУ колишнього представника України в МВФ

"Нафтогаз України" з червня збільшить ціну на газ для промспоживачів

Україна у 2017 р. експортувала волоських горіхів на $101 млн

Кабмін через 10 днів отримає уточнений макропрогноз на три роки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА