Інтерфакс-Україна
20:19 28.11.2017

Технічний комітет ОПЕК + виступив за продовження угоди на 2018 рік

1 хв читати
Технічний комітет ОПЕК + виступив за продовження угоди на 2018 рік

Спільний технічний комітет країн ОПЕК і держав, що не входять в організацію, за підсумками зустрічі рекомендував продовжити угоду ОПЕК + до кінця 2018 року, передає агентство Bloomberg з посиланням на делегата.

Технічний комітет також рекомендує сторонам продовжувати стежити за ситуацією на ринку.

Комітет очікує, що ринок повернеться до балансу в III кварталі 2018 року, пише агентство.

До комітету входять представники ряду країн, що беруть участь у скороченні видобутку, профільні міністри цих країн зустрічаються у Відні в середу, представники всіх 24 країн проведуть зустріч в четвер.

Раніше у вівторок Кувейт підтримав продовження угоди по скороченню нафтовидобутку, про це повідомив журналістам міністр нафти країни Ессам аль-Марзук. 

ОСТАННЄ

Ринок новобудов впроваджує резервне енергоживлення на етапі проєктування - експерт

Пальне за два тижні може здорожчати на 2 грн/л, однак його дефіциту не очікується, – директор А-95

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України у 2025 р. на рівні 2,2%

Уряд очікує від НКРЕКП коригування денних прайс-кепів на е/е з нічними – Шмигаль

Уряд запустив вікно звернень для бізнесу щодо питань когенерації на онлайн-платформі "Пульс" – Свириденко

Україна в 2026р. потребує 2,2-2,7 ГВт генерації для покриття споживання регіонами – Шмигаль

Україна з партнерами реалізує 42 різних проєкти підтримки енергетики на $1 млрд – Шмигаль

Мережа "Аврора" у 2025 р. збільшила виторг майже на 30%

Зеленський і Георгієва обговорили нову програму МВФ, яка передбачатиме розширене фінансування для України на 2026–2029 рр

МВФ може затвердити нову програму для України в лютому, це залежить від виконання Києвом prior actions – Фонд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА