Інтерфакс-Україна
20:37 28.11.2017

Оксфордський університет випустить облігації зі сторічним терміном погашення

2 хв читати
Оксфордський університет випустить облігації зі сторічним терміном погашення

Оксфордський університет слідом за іншими британськими ВНЗ випустить облігації щонайменше на £ 250 млн. Британські навчальні заклади через скорочення держпідтримки змушені шукати нові способи залучення коштів.

Найстаріший англомовний університет у світі - Оксфордський університет - вперше випустить облігації. Їх термін погашення складе 100 років, повідомляє The Financial Times.

За даними видання, університет найняв компанію JP Morgan для організації зустрічей з інвесторами на цьому тижні в Лондоні та Единбурзі.

Очікується, що будуть випущені облігації не менше ніж на £ 250 млн і вони будуть мати найбільший термін обігу для такого типу цінних паперів. Емісія Оксфордського університету може поповнити серію випусків бондів, зроблених британськими вишами за останні роки.

У минулому році британські навчальні заклади випустили облігації на £ 1,8 млрд - в період з 2008 по 2011 рік цей показник дорівнював нулю.

Видання відзначає, що британські навчальні заклади після скорочення державного фінансування змушені шукати альтернативні способи залучення коштів. У 2010 році плата за навчання у вищих навчальних закладах зросла в середньому по країні втричі, до £ 9 тис. на рік, що зробило університети більш залежними від кількості учнів.

У минулому році Кардіффський університет в Уельсі привернув £ 300 млн за допомогою емісії облігацій з 50-річним терміном погашення під 3,1% річних. У травні цього року Брістольський університет запозичив £ 200 млн за допомогою приватного розміщення 40-річних облігацій у американської інвесткомпанії Pricoa Capital Group для будівництва нового кампусу.

У вівторок міжнародне рейтингове агентство Moody's присвоїло Оксфордському університету найвищий кредитний рейтинг AAA напередодні очікуваного випуску.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

Подано понад 13 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", 4 млн українців уже отримали виплати

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА