Інтерфакс-Україна
19:56 29.11.2017

МЗС Фінляндії та NEFCO створюють фонд для фінансування відновлюваної енергетики в Україні на EUR6 млн

1 хв читати
МЗС Фінляндії та NEFCO створюють фонд для фінансування відновлюваної енергетики в Україні на EUR6 млн

Міністерство закордонних справ Фінляндії та Північна екологічна фінансова корпорація NEFCO 29 листопада підписали угоду про створення цільового фонду для фінансування відновлюваної енергетики в Україні обсягом EUR6 млн, повідомила прес-служба Держенергоефективності України.

"Фінсько-український цільовий фонд передбачає надання технічної допомоги та грантових коштів для реалізації проектів "чистої" енергетики в Україні", - йдеться в повідомленні.

На сьогодні NEFCO вже профінансувала близько 150 проектів у сфері відновлюваної енергетики та енергоефективності в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Торговельний баланс кондитерської галузі України позитивний, торговельна угода з ЄС є шансом вижити для кондитерів - "Укркондпром"

Україна отримала $177 млн від Світового банку на підтримку охорони здоров’я та фіскального управління

"Укренерго" поновило обмеження електропостачання в усіх регіонах до 22:00

Внесок "ДТЕК Київські електромережі" в підтримку мереж столиці до кінця року перевищить 1 млрд грн – СЕО

ДТЕК Київські електромережі підготував 81 ремонтну бригаду для проходження ОЗП 2025/2026 в столиці – СЕО

В Україні у 2025 р. запрацювало 10 нових зернопереробних підприємств

Осіння посівна не вирішила проблему жита, Україні в сезоні-2025/26 доведеться збільшити його імпорт у 5 разів - Рибчинський

Уряд спрямував Мінрозвитку кошти гранту в сумі 440 млн грн для "відновлюваної енергетики"

Dragon Capital погіршив прогноз зростання ВВП у 2025р до 1,7% і у 2026р до 1% та покращив оцінку курсу гривні

Польща не скасує односторонню заборону на імпорт із України чутливих агротоварів – офіційна заява

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА