Інтерфакс-Україна
11:28 30.11.2017

МВФ продовжує дискусії з владою України щодо деяких питань пенсійної реформи

1 хв читати
МВФ продовжує дискусії з владою України щодо деяких питань пенсійної реформи

Міжнародний валютний фонд (МВФ) спільно зі Світовим банком (СБ) продовжує працювати з владою України над вирішенням деяких питань прийнятої пенсійної реформи, повідомив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман.

"Ми, зокрема, працюємо над тим, щоб (у пенсійній системі - ІФ) було закладено достатнє заохочення за більш тривалий час роботи й великі внески в пенсійну систему, а також за декларування реального доходу", - сказав він на конференції міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings в Києві в четвер.

Й.Люнгман також повідомив, що для завершення четвертого перегляду програми EFF владі України, крім пенсійної реформи, необхідно прийняти закон про приватизацію, привести у відповідність з імпортними цінами внутрішні тарифи на газ і прийняти законодавство про заснування антикорупційного суду.

Крім того, додав він, МВФ продовжує переговори з урядом щодо проекту державного бюджету на 2018 року.

"Ми стежимо за тим, щоб держбюджет відповідав завданням програми, зокрема, щоб дефіцит бюджету був у межах 2,5% ВВП", - сказав Й.Люнгман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Банківська система в деяких містах переходить на режим роботи Power Banking

ПриватБанк піднявся на 37-ме місце серед найбільших еквайрів світу – Nilson Report

"Давалець" ОПЗ у 2019-21рр Agro Gas Trading подав заявку на участь в конкурсі з приватизації заводу

ЄБРР надасть Укрексімбанку гарантії для розширення кредитування на EUR200 млн

Westinghouse має намір активізувати будівництво ХАЕС-5,6 відразу після закінчення війни – топменеджер компанії

ЄБРР розглядає надання до EUR100 млн на будівництво соціального орендного житла за підтримки благодійної місії Хансена

НБУ зменшив валютні інтервенції за тиждень на 17,9% через гальмування ослаблення гривні

Бюджетний комітет схвалив до розгляду Радою у вівторок законопроєкт про збільшення видатків держбюджету-2025 на 325 млрд грн

"Нібулон" окупив $1 млн інвестицій в цифровий двійник елеваторів на базі ERP менш ніж за рік

Трамп планує укласти справедливу торговельну угоду з Китаєм

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА