11:16 05.12.2017

Кабмін схвалив концепцію впровадження інформсистеми управління людськими ресурсами в держорганах

1 хв читати
Кабмін схвалив концепцію впровадження інформсистеми управління людськими ресурсами в держорганах

Кабінет Міністрів України схвалив концепцію впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах і затвердив план заходів щодо її реалізації.

Згідно з розпорядженням №844 від 1 грудня, реалізація концепції розрахована до 2020 року в три етапи.

На першому етапі з 2017-го по І квартал 2018 року передбачено розробку технічної та тендерної документації, проведення процедури закупівлі інформаційної системи.

На другому етапі з II кварталу 2018 року по I квартал 2019 року планується впровадження інформаційної системи в міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади; формування єдиної інформаційно-телекомунікаційної інфраструктури, яка забезпечить безперебійну роботу інформаційної системи.

Також наразі планується врегулювати на законодавчому рівні застосування альтернативних електронному цифровому підпису схем електронної ідентифікації.

На третьому етапі з II кварталу 2019 року по I квартал 2020 року передбачається впровадження інформаційної системи в територіальних підрозділах міністерств, інших центральних органах виконавчої влади, обласних, Київській міській, районних держадміністраціях.

Заходи з реалізації концепції здійснюватимуться протягом 2017-2020 років за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, зокрема міжнародної фінансової допомоги.

Уряд визначив Національне агентство з питань державної служби відповідальним за реалізацію концепції та виконання плану заходів.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА