Інтерфакс-Україна
13:01 05.12.2017

НБУ оновив правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці

2 хв читати
НБУ оновив правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці

Національний банк України (НБУ) оновив норми правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, врегулював питання розкриття банками в електронному вигляді інформації, що містить банківську таємницю.

Як повідомив НБУ на веб-сайті, відповідні зміни затверджені постановою правління Нацбанку №124 від 4 грудня 2017 року "Про затвердження змін до правил зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці" і вступають у силу з 1 січня 2018 року.

НБУ, зокрема, оновив посилання на законодавчі акти України, у виконання яких прийняті правила зберігання, захисту, використання та розкриття банківської таємниці, затверджених постановою правління НБУ від 14 липня 2006 року № 267, удосконалив порядок розкриття банками інформації, що містить банківську таємницю, в електронному вигляді, врегулював особливості надання банками інформації, що містить банківську таємницю, Національному антикорупційному бюро України та приватним виконавцям, а також врегулював використання печаток у зв'язку зі вступом у силу закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами - підприємцями".

"Банки надають інформацію, що містить банківську таємницю, і в тому випадку, якщо до належних чином оформлених вимог відповідного державного органу додається перелік найменувань конкретних юридичних осіб та/або прізвищ, імен та по батькові фізичних осіб-суб'єктів підприємницької діяльності разом із ідентифікаційними кодами юридичних осіб згідно з єдиним державним реєстром підприємств та організацій України/ реєстраційних номерів облікових карток платників податків або серій і номерів паспортів", - йдеться в постанові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" і грецька DEPA Commercial досягли оперативних та довгострокових домовленостей щодо поставок газу – глава НАК

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА