15:36 05.12.2017

Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд на проекти в різних галузях

2 хв читати
Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд на проекти в різних галузях

Китайська Народна Республіка (КНР) передбачила $7 млрд для співпраці з Україною в рамках проектів у сфері торгівлі, інфраструктури, промисловості і цифрової економіки, повідомив віце-прем'єр-міністр Китаю Ма Кай під час третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва України і Китаю в Києві у вівторок.

"Сьогодні потрібно розширювати форми і галузі для спільної роботи, і шукати найбільш сприятливі форми співпраці. Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд і навіть більше, якщо проекти будуть успішними. Але треба виходити з потреб ринку, слід акуратно оцінювати і направляти спільні зусилля в ті сфери, де буде найкращий ефект і результат ", - цитує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України віце-прем'єра Китаю.

Згідно з повідомленням МЕРТ, Україна і КНР підписали спільний протокол про ключові досягнення та подальші плани розвитку транспорту, інфраструктури, науки та інших областей, йдеться на сайті МЕРТ у вівторок. Сторони також підписали низку галузевих двосторонніх договорів у сфері енергетики й енергоефективності, торгівлі, агропромислового комплексу.

"За підсумками третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва Україна і Китай підписали дорожню карту (план дій) реалізації ініціативи "Економічний пояс Великого шовкового шляху" і "Морського шовкового шляху ХХІ століття" та іншиідокументи", - написав на своїй сторінці в Facebook віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він також зазначив, що серед перспективних сфер економічного співробітництва у сфері інфраструктури є проекти з розвитку портової інфраструктури України, дорожнього господарства, електрифікації залізниці і розвиток аеропортів.

Зокрема, між Україною і Китайською Народною Республікою в рамках третього засідання комісії підписано меморандум в галузі енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива.

Підписаний під час засідання комісії меморандум у сфері енергоефективності відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива покликаний створити правові засади співробітництва в зазначених сферах, зокрема забезпечити підтримку інвесторів і суб'єктів господарювання, йдеться в повідомленні Міністерства регіонального розвитку та будівництва і житлово-комунального господарства України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Делегація з Китаю їде в США обговорювати питання торговельних розбіжностей

Трамп назвав поведінку китайців щодо мит жорстокою

Ексімбанк Китаю і Промислово-торговий банк Китаю готові інвестувати в розвиток швидкісного залізничного/сполучення в Україні

Китай відповів США на загрозу введення нових мит

Міненерговугілля України пояснює можливі переговори з "ТВЕЛ" щодо заводу ядерного палива планами китайської CNEIC викупити російську частку в проекті

Tesla різко підвищила ціни на автомобілі в Китаї після введення мита

Китайський виробник електроконденсаторів зацікавлений у спільному виробництві електробусів у Чернігові

Прем'єр Держради Китаю заявив про необхідність зберегти вільну торгівлю в світі

Китай у відповідь ввів мито на американські товари

Трамп погрожує Китаю черговим масштабним підвищенням мита

ОСТАННЄ

Порошенко підписав закон, що звільняє "Укроборонпром" від зобов'язань за розірваними договорами у сфері ВТС із РФ

Виконком Дрогобицької міськради затвердив інвестора для будівництва заводу з переробки відходів

"Мотор Січ" пов'язує з недобросовісною конкуренцією РФ у сфері ВТС критичну публікацію The Washington Times про співпрацю компанії з КНР

Населення України за півроку скоротилося на 0,29% - Держстат

Курс гривні до кінця торгів у п'ятницю повернувся до підсумкової позначки минулої доби

Урожай ранніх зернових з 99% площ становив 34 млн тонн - Мінагрополітики

H&M планує відкрити другий магазин в Україні в жовтні

У користі штучного інтелекту для бізнесу впевнені 94% керівників - опитування

Хімпідприємства Ostchem зупиняться через тиждень у разі подальшої відмови "Укрзалізниці" подавати вагони для відвантаження продукції

НБУ готовий до подальших валютних інтервенцій для згладжування стрибків курсу гривні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА