15:36 05.12.2017

Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд на проекти в різних галузях

2 хв читати
Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд на проекти в різних галузях

Китайська Народна Республіка (КНР) передбачила $7 млрд для співпраці з Україною в рамках проектів у сфері торгівлі, інфраструктури, промисловості і цифрової економіки, повідомив віце-прем'єр-міністр Китаю Ма Кай під час третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва України і Китаю в Києві у вівторок.

"Сьогодні потрібно розширювати форми і галузі для спільної роботи, і шукати найбільш сприятливі форми співпраці. Китай передбачив для співпраці з Україною $7 млрд і навіть більше, якщо проекти будуть успішними. Але треба виходити з потреб ринку, слід акуратно оцінювати і направляти спільні зусилля в ті сфери, де буде найкращий ефект і результат ", - цитує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України віце-прем'єра Китаю.

Згідно з повідомленням МЕРТ, Україна і КНР підписали спільний протокол про ключові досягнення та подальші плани розвитку транспорту, інфраструктури, науки та інших областей, йдеться на сайті МЕРТ у вівторок. Сторони також підписали низку галузевих двосторонніх договорів у сфері енергетики й енергоефективності, торгівлі, агропромислового комплексу.

"За підсумками третього засідання міжурядової комісії зі співробітництва Україна і Китай підписали дорожню карту (план дій) реалізації ініціативи "Економічний пояс Великого шовкового шляху" і "Морського шовкового шляху ХХІ століття" та іншиідокументи", - написав на своїй сторінці в Facebook віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Він також зазначив, що серед перспективних сфер економічного співробітництва у сфері інфраструктури є проекти з розвитку портової інфраструктури України, дорожнього господарства, електрифікації залізниці і розвиток аеропортів.

Зокрема, між Україною і Китайською Народною Республікою в рамках третього засідання комісії підписано меморандум в галузі енергоефективності, відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива.

Підписаний під час засідання комісії меморандум у сфері енергоефективності відновлюваної енергетики та альтернативних видів палива покликаний створити правові засади співробітництва в зазначених сферах, зокрема забезпечити підтримку інвесторів і суб'єктів господарювання, йдеться в повідомленні Міністерства регіонального розвитку та будівництва і житлово-комунального господарства України.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" пояснив підвищення цін на газ для промспоживачів його подорожчанням в Європі на 8-12%

"Укрпошта" з 25 травня упровадить у відділеннях сервіс миттєвого кредитування ПриватБанку через POS-термінали

"Рошен" інвестував 30 млн грн у запуск демонстраційного центру на Київській кондфабриці

lifecell спільно з MEGOGO має намір з III кв. запустити розважальний Wi-Fi-сервіс "Портал кіноподорожей" у потягах "Інтерсіті"

Залізничники "ArcelorMittal Кривий Ріг" вийшли на роботу після чотириденного страйку

Канада виділить $1 млн на будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області

Гройсман виступає за якнайшвидше завершення процесу встановлення лічильників

Порошенко призначив членом Ради НБУ колишнього представника України в МВФ

"Нафтогаз України" з червня збільшить ціну на газ для промспоживачів

Україна у 2017 р. експортувала волоських горіхів на $101 млн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА