18:10 07.12.2017

"Наш край" закликає ВР під час прийняття держбюджету-2018 врахувати всі інтереси громад і схвалити необхідні ОТГ закони

2 хв читати
"Наш край" закликає ВР під час прийняття держбюджету-2018 врахувати всі інтереси громад і схвалити необхідні ОТГ закони

Найкращим подарунком до Дня місцевого самоврядування буде прийняття державного бюджету на 2018 рік з урахуванням інтересів об'єднаних територіальних громад (ОТГ), заявив співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак.

"Якщо в бюджеті-2018 не будуть враховані усі інтереси громад і не будуть ухвалені необхідні закони, то від реформи децентралізації залишиться лише фасад. Міста чекають на можливість приєднання сіл, села - на право розпоряджатися землею поза межами населеного пункту, і всі разом громади чекають на ухвалення бюджету-2018 з урахуванням інтересів громад. Сьогодні Рада провалила законопроект про приєднання сіл до міст. Сподіваємося, що найближчим часом депутати все ж ухвалять цей закон. Найкращим подарунком до Дня місцевого самоврядування було б ухвалення всіх законопроектів, на які чекають громади", - наводить слова О.Мазурчака прес-служба партії в четвер.

Політик також додав, що головна причина згортання реформи децентралізації - спроба влади знову розпоряджатися місцевими ресурсами.

"Влада почала навантажувати громади соціальними зобов'язаннями, але забула виділити кошти. Унаслідок цього додаткове навантаження на місцеві громади перевищує 7 млрд грн. Влада також планує забирати у громад їхні гроші - збільшити з 50 до 80% обсяги вилучення коштів із місцевих бюджетів до державного бюджету. Це неприпустимо!", - зазначив О.Мазурчак.

Партія "Наш край" закликала владу припинити блокувати реформу децентралізації.

Верховна Рада планує в четвер, 7 грудня, розглянути державний бюджет на 2018 рік у другому читанні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА