18:49 07.12.2017

ДТЕК оголосив про примусовий викуп акцій "ДТЕК Дніпроенерго" по 488,14 грн за акцію

2 хв читати
ДТЕК оголосив про примусовий викуп акцій "ДТЕК Дніпроенерго" по 488,14 грн за акцію

ТОВ "ДТЕК Пауер Трейд" виставило публічну вимогу до міноритарних акціонерів ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" про обов'язковий викуп акцій (squeeze-out).

Як зазначено в повідомленні "ДТЕК Дніпроенерго" в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПБФР), ціна викупу становить 488,1 грн за одну акцію.

Це найвища ціна, за якою купували акції цієї енергокомпанії ДТЕК і Група СКМ за попередні 12 місяців.

Структурам СКМ належить 98,5567%, або 5 млн 881,302 тис. акцій "ДТЕК Дніпроенерго".

Загальна кількість акцій компанії в обігу - 5 млн 967,432 тис. З урахуванням заявлених вище параметрів на викуп акцій мажоритарному акціонерові необхідно буде спрямувати близько 42 млн грн.

"ДТЕК Пауер Трейд" дається 90 днів на переказ грошей на рахунок ескроу у банку ПУМБ, з якого міноритарні акціонери протягом щонайменше трьох років можуть зняти грошові кошти за свої акції. Витрати за транзакції бере на себе мажоритарний акціонер.

Як зазначили агентству "Інтерфакс-Україна" в компанії, раніше були виконані всі зобов'язання у рамках процедур takeover bid та sell out. 9 жовтня компанія виставила оферту на купівлю акцій "ДТЕК Дніпроенерго" у міноритарних акціонерів за тією ж ціною - 488,1 грн за штуку. На той момент Групі СКМ належало 98,5479% акцій підприємства.

Як зазначено в повідомленні, Національний депозитарій України після отримання від емітента копії вимоги про викуп акцій встановлює обмеження на здійснення операцій з ними в системі депозитарного обліку.

Акції "ДТЕК Дніпроенерго" на "Українській біржі" на 7 грудня 2017 року котирувалися за курсом: купівля - 486,1 грн за акцію, продаж - 529,9 грн, ціна останньої операції, здійсненої 7 грудня 2017 року, - 501 грн. Середній курс акцій за 12 місяців - 712,62 грн, середня ціна закриття - 485,45 грн.

Як повідомлялося, в серпні 2017 року компанія Ornex, що входить до Групи СКМ, придбала на фондовій біржі ПФТС 25% акцій ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго", виставлених на продаж Фондом державного майна України. Ціна 25% акцій "ДТЕК Дніпроенерго" становила 728,236 млн грн.

Раніше в 2017 році Україна імплементувала вимоги Директив ЄС у частині реформи фондового ринку, ухваливши зміни до закону "Про акціонерні товариства", які набули чинності 4 червня і законодавчо закріпили механізми виведення з обігу на фондових біржах паперів квазіпублічних компаній, зокрема через squeeze-out та sell-out.

Squeeze-out передбачає право особи (осіб, що діють спільно), яка стала власником 95% акцій і більше, здійснювати примусовий викуп акцій у міноритарних акціонерів. У деяких випадках це право їй надається лише на 90 днів із дати придбання такого пакета.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ДТЕК створив нові компанії-постачальники електроенергії в Києві, Дніпропетровській і Донецькій областях

Китайська Seraphim постачатиме сонячні панелі на 246 МВт для електростанції ДТЕК

ДТЕК запустив мережу швидкісних зарядок для електромобілів Strum

Запитів НАБУ до ДТЕК про розслідування розподілу коштів ОРЕ не надходило - компанія

"ДТЕК Енерго" вирішив виплатити весь купон бондхолдерам за II кв.-2018 грошима

Влада Києва запропонує ДТЕК передати акції "Київенерго" місту після реорганізації компанії

"Центренерго" відмовилося від закупівель вугілля у ДТЕК

До "ДТЕК Енерго" увійшли три машинобудівні підприємства Corum Group

Зволікання з дерегуляцією і високе фіскальне навантаження ускладнюють виконання плану видобутку в Україні 27 млрд куб. м газу - думка

Друге судно з вугіллям марки "Г" зі США для "ДТЕК" прибуло в Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА