Інтерфакс-Україна
11:48 13.12.2017

Військові пенсії підвищать із 1 січня

1 хв читати
Військові пенсії підвищать із 1 січня

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що середній розмір, на який буде підвищено пенсії військовослужбовцям із 1 січня 2018 року, становитиме 1,5 тис. грн.

"Осучаснення пенсій відбуватиметься автоматично, ми передбачаємо, що бойові пенсії мають бути більші, ніж звичайні пенсії військовослужбовців", - сказав В.Гройсман під час засідання Кабінету Міністрів України в середу.

За його словами, цей законопроект ще мають розглянути на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

"Підвищення пенсій для військових пенсіонерів може бути не менше в середньому ніж 1,5 тис. грн", - заявив В.Гройсман.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ оштрафував "Лінеура Україна" на 9,6 млн грн та попередив "Укрпошту" через неналежний фінмоніторинг

СОТ поліпшила прогноз світової торгівлі товарами у 2025 р. до зростання на 0,9% зі спаду на 0,2%

Укрзалізниця планує збільшити частку денного швидкісного руху до 30% за 3 роки

Британський суд видав наказ про арешт активів ексвласника банку "Фінанси та кредит" Жеваго через несплату 1,5 млрд грн

Українці у липні збільшили чисту купівлю готівкового євро до еквівалента $312 млн – НБУ

Зиски від об’єднання енергоринків України та Європи в рази переважать витрати на цей процес – СЕО "Укренерго"

Агрегатори будуть одними з ключових гравців спільного енергоринку України та Європи – СЕО "Укренерго"

З/п №12087-д вирішальний для інтеграції енергоринків, але потребує значних зусиль для впровадження європейських правил – думка

НБУ планує дозволити небанківським установам отримувати ліцензію на валютні операції

Інфляція у річному вимірі скоротилася до 14,1% після дефляції 0,2% у липні - Держстат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА