Інтерфакс-Україна
11:23 14.12.2017

"Укренерго" на годину знеструмило частину Луганської області для проведення планових робіт навколо ЛЕП

1 хв читати
"Укренерго" на годину знеструмило частину Луганської області для проведення планових робіт навколо ЛЕП

Частину споживачів Луганської області з 7:15 на години відключили від електропостачання для розвантаження і проведення планових робіт навколо магістральної лінії електропередач (ЛЕП) 220 кВ "Луганська ТЕС - Лисичанська", повідомила прес-служба "Луганського енергетичного об'єднання ".

Зокрема, без електроенергії були Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Новодружеськ, Сиротне.

"Причиною знеструмлення були розвантажувальні заходи на ВЛ-220 кВ, що перебуває на балансі НЕК" Укренерго ". Розвантаження мережі було необхідно для проведення планових заходів з розчищення траси від гілок та дерев", - йдеться в повідомленні.

У ЛЕО наголошують на важливості цих робіт: у вересні впало на ЛЕП дерево залишило велику частину області без електроенергії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зростання сільського господарства підняло темпи приросту ВВП у серпні до 8% - ІЕД

Бізнес закликав уряд та Раду скасувати вивізне мито на сою та ріпак

"Київтеплоенерго" заявляє про черговий обшук офісу Нацполіцією і безпідставний зрив роботи підприємства

Україна та ЄБРР уклали чергову грантову угоду для реалізації проєктів на ЧАЕС

Регіональними програмами компенсацій у межах "єОселі" скористалися 1,2 тис. позичальників

Apartel resorts шукає ділянку під п’ятизірковий готель у центрі Львова

НБУ дозволив купівлю валюти для поштових відправлень до США та врегулював питання різних лімітів

Середня інвестиція в українську курортну нерухомість зросла до $150-200 тис.

"Укрнафта" ребрендувала вісім колишніх АЗК Shell у Київській області

Уряд продовжив на ОЗП 2025/2026 проєкт допомоги населенню прифронтових регіонів LNG, включив до нього Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА