Інтерфакс-Україна
17:10 15.12.2017

Румунська авіакомпанія Blue Air відкриє рейс Львів-Брно

1 хв читати
Румунська авіакомпанія Blue Air відкриє рейс Львів-Брно

Авіакомпанія Blue Air (Румунія) має намір відкрити повітряне сполучення між Львовом та чеським містом Брно.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", про це повідомила керівник Міжнародного аеропорту "Львів" ім. Данила Галицького Тетяна Романовська під час річної підсумкової прес-конференції міністра інфраструктури України Володимира Омеляна в Києві в п'ятницю.

При цьому вона нагадала, що в листопаді авіакомпанія Wizz Air анонсувала запуск низки рейсів зі Львова, а також прийшов італійський лоу-кост Ernest Airlines.

Т.Романовська знову звернулася до влади з проханням якнайшвидше підписати угоду про спільний авіапростір з Європейським Союзом.

Міжнародний аеропорт "Львів" ім. Данила Галицького розташований за 6 км на південь від центру міста.

Новий аеровокзальний комплекс, побудований до Євро-2012, введено в експлуатацію 12 квітня 2012 року. Новий термінал загальною площею 39 тис. кв. м має дев'ять виходів на посадку, 28 стійок реєстрації, два кіоски самореєстрації, 18 пунктів проходження паспортного контролю і 12 пунктів проходження на предмет авіаційної безпеки.

Основними напрямами міжнародного сполучення, які обслуговує аеропорт, є: Варшава, Стамбул, Мюнхен, Відень, Баку, Салоніки, Мадрид, Рим, Тель-Авів, Болонья, Радом, Іракліон, Мінськ, Бургас.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відбір газу з ПСГ у січні становить 40 млн. куб. м на добу і є невеликим – ексміністерка енергетики

Концесією 1-го та контейнерного терміналів у порту "Чорноморськ" зацікавились понад 40 операторів та інвесторів

Феросплавні заводи у 2025р наростили експорт майже на чверть, імпорт впав більш ніж наполовину

Ціни на газ в Європі оновили максимум з червня, зросли за тиждень максимально більше ніж за два роки

Україна планує підписати міжурядову угоду з Чехією про технічне та фінансове співробітництво – Свириденко

Dragon Capital у 2025р інвестував в Україну майже $100 млн, в 2026р планує подальше зростання – Фіала

Україна у 2025р скоротила експорт сталевих напівфабрикатів більш ніж на чверть та значно наростила їх імпорт

НКРЕКП встановила максимальну граничну ціну на РДН та ВДР з 18 січня по 31 березня на рівні 15 тис. грн/мвт*год протягом всієї доби, на балансуючому ринку – 16 тис. грн/мвт*год

Банки в грудні скоротили фінансування розбудови нової енергогенерації до 48 МВт, з червня-24 обсяг досяг 1,34 ГВт

ПриватБанк у ніч на 17 січня призупинить операції з картками через регламентні роботи

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА