Інтерфакс-Україна
16:35 18.12.2017

Обсяг контрактів за торгами у ProZorro в 2017 році виріс у 2,6 рази

1 хв читати

Сума укладених у 2017 році контрактів за підсумками проведених через систему електронних торгів ProZorro становила 245,66 млрд грн, що в 2,6 рази перевищує показник 2016 року, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі торговельного майданчика Zakupki .Prom.ua.

У компанії зазначили, що заявлений обсяг торгів у 2017 році (станом на 18 грудня) становив 562,41 млрд грн, а загалом їх було оголошено 395,75 тис., що на 44,7% більше, ніж роком раніше.

Згідно з поточними даними, ProZorro оцінює підсумкову економію в 23,05 млрд грн порівняно з 12,38 млрд грн у 2016 році.

У компанії зазначили, що в 2017 році в торгах ProZorro узяли участь 49,7 тис. учасників, з них - 16,5 тис. державних установ.

Топ-5 категорій у ProZorro за кількістю тендерів: "продукти харчування, напої, тютюн", "будівельні роботи", "обладнання, фармпродукція", "конструкції і конструкційні матеріали", "нафтопродукти, паливо, електроенергія".

За даними торговельної площадки Zakupki.Prom.ua, топ-5 компаній у ProZorro за кількістю переможних пропозицій сформували "БаДМ-Б", "Український папір", "Альянс Еволюшн", "Епіцентр К" і "Медичний центр "М.Т. К".

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА