Інтерфакс-Україна
15:25 19.12.2017

Кабмін продовжує розробку нової формули ціни на газ для населення

1 хв читати
Кабмін продовжує розробку нової формули ціни на газ для населення

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє, що Кабінет Міністрів України продовжує розробку нової формули ціни на природний газ для населення.

"Ми зараз працюємо над новою формулою справедливої ціни. Для мене дуже важливо, щоб ціна була справедлива ринкова всередині країни і щоб на цьому ніхто не спекулював", - сказав прем'єр на брифінгу після селекторної наради щодо забезпечення належного утримання доріг та життєдіяльності населених пунктів за погіршення погодних умов у Вінниці у вівторок.

Він зазначив, що наразі тривають технічні консультації з цього питання з міжнародними партнерами.

В.Гройсман наголосив, що наразі рішень про підвищення ціни на газ на цей опалювальний сезон немає і підстав для цього також.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Укрнафта" остаточно завершила угоду про придбання мережі Shell

Сектор плодоовочівництва нарощує продажі, але скорочує сплату податків - Гетманцев

Переробні підприємства підвищили ціни закупівлі соняшнику до двохмісячного максимуму через можливий неврожай - аналітики

ІГ "Універ" відкриває щомісяця біля тисячі нових рахунків

Члени КМП НБУ одностайно підтримали збереження облікової ставки на рівні 15,5% в липні

Кабмін затвердив склад комісії з обрання керівника Держмитслужби

НБУ погіршив прогноз врожаю овочів та плодово-ягідних на 11%, картоплі – на 3%

Ощадбанк надав гарантії за контрактами на EUR837 млн на закупку БПЛА у 4-х українських виробників

Україна надолужить відставання за Ukraine Facility та має намір отримати всі заплановані на 2025 р. EUR12,5 млрд – Мінекономіки

Мінекономіки зберігає прогноз зростання ВВП України у 2025р. 2,6-2,7%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА