10:43 20.12.2017

Німецький уряд виділяє EUR2,5 млн для реалізації гуманітарних проектів Caritas на сході України в 2018-2019 роках

1 хв читати
Німецький уряд виділяє EUR2,5 млн для реалізації гуманітарних проектів Caritas на сході України в 2018-2019 роках

Федеральний уряд Німеччини прийняв рішення про виділення у 2018-2019 роках ще EUR2,5 млн для реалізації гуманітарних проектів благодійного фонду Caritas Ukraine на сході України, повідомляє в середу посольство ФРН у Києві.

Крім того, Союз німецьких об'єднань Caritas додатково виділить EUR150 тис.

У посольстві зазначили, що проектна діяльність зосереджена на Луганській і Донецькій областях, але нею зможуть скористатися і ті, хто потребує допомоги, в Харківській, Дніпропетровській і Запорізькій областях.

Завдяки реалізації різних гуманітарних заходів Caritas забезпечить отримання близько 18 тис. осіб, які страждають від конфлікту на сході України, матеріалів для опалення, палива і основних продуктів харчування. Крім того, багато громадян, зокрема хронічно хворі та люди похилого віку, зможуть отримати доступ до медичного обслуговування.

Союз німецьких об'єднань Caritas спільно з Caritas Ukraine протягом багатьох років надає підтримку людям, які потребують допомоги, і соціально незахищеним верствам населення в Україні, зокрема внутрішньо переміщеним особам. Федеральний уряд в 2014-2017 роках вже підтримував гуманітарну діяльність Caritas коштами в сумі близько EUR6,3 млн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА