Інтерфакс-Україна
17:37 21.12.2017

Рада НБУ рекомендувала Кабміну створити Держагентство з розвитку малих і середніх підприємств

1 хв читати
Рада НБУ рекомендувала Кабміну створити Держагентство з розвитку малих і середніх підприємств

Рада Національного банку України (НБУ) рекомендує Кабінету Міністрів розглянути питання створення Державного агентства з розвитку малих і середніх підприємств.

Як повідомляється на сайті НБУ, така рекомендація міститься у рішенні Ради НБУ від 13 грудня.

Також Рада НБУ рекомендувала уряду передбачити першочергові компенсації коштів за кредитами і відсотків за ними для підприємств малого та середнього бізнесу і впровадити єдині правила для затвердження державних програм компенсації коштів за кредитами.

Крім того, серед інших рекомендацій значиться забезпечення банкам максимально повного доступу до держреєстру для отримання повної інформації про клієнтів, які бажають отримати кредити. Зокрема, мова йде про доступ до бази фінансової звітності клієнтів і бас реєстру "ЄДРПОУ".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у січні-2026 досягла рекордного добового імпорту електренергії – Міненерго

Фінплан-2026 допомоги біженцям з України від ООН на 23,6% менший плану-2025, профінансованого на 43,7%

"Мотор Січ" розміщує додаткову емісію на 524,5 млн грн

В ЄС пропонують замість "стелі цін" на нафту РФ заборонити її перевезення морем - ЗМІ

"Київстар" проводить SPO на $131,3 млн із можливістю збільшення до $150,9 млн, акції подешевшали на 6,6%

Податком "на розкіш" у 2026р оподатковуються легкові авто більш ніж 20 марок ціною від 3,24 млн грн

Військові з грудня 2024р заощадили на знижках на АЗК "Укрнафти" понад 120,5 млн грн

Укрексімбанк та Укргазбанк у IV кв. 2025р надали місцевим радам позики на 363,7 млн грн та EUR6,7 млн – Мінфін

Пільгові кредити на диверсифікацію енергоживлення стали доступними в банках — Висоцький

Банки-партнери "Укрфінжитла" видали кредитів за програмою "єОселя" на 40 млрд грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА