Інтерфакс-Україна
21:11 21.12.2017

Експорт з України до Канади в 2017 році зріс на 76%, а імпорт - на 93%

1 хв читати
Експорт з України до Канади в 2017 році зріс на 76%, а імпорт - на 93%

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявляє, що експорт з України до Канади зріс на 76%, а імпорт із Канади - на 93% у 2017 році.

"Лише за цей рік наш експорт до Канади зріс на 76%, а імпорт із Канади на 93% - це майже вдвічі за рік", - сказав він на спільній прес-конференції з Канади Христею Фріланд у Києві в четвер.

П.Клімкін зазначив, що потенціал зростання взаємної торгівлі між країнами є значним.

За його словами, угоду про зону вільної торгівлі між країнами можна розширити на сферу послуг та інвестицій.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА