Інтерфакс-Україна
19:20 22.12.2017

Розрахунки з "Газпромом" буде проведено в лютому-2018 після рішення арбітражу щодо транзиту

1 хв читати
Розрахунки з "Газпромом" буде проведено в лютому-2018 після рішення арбітражу щодо транзиту

НАК "Нафтогаз України" розрахується з ВАТ "Газпром" за підсумками розглядів у Стокгольмському арбітражі в лютому після ухвалення арбітражем другого рішення - за контрактом на транзит, заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

"Що стосується розрахунків із "Газпромом" - вони будуть проведені в лютому 2018 року після завершення другої справи за транзитним контрактом", - сказав він журналістам у Києві в п'ятницю.

А.Коболєв додав, що тоді ж стане зрозумілою й остаточна сума зобов'язань сторін, і нагадав, що за транзитним контрактом сума вимоги української компанії до російської становить близько $16 млрд.

"Нафтогаз" раніше поширив реліз, в якому заявив, що сподівається на успіх і в суперечці за транзитним контрактом.

"Газпром" стверджує, що Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма в п'ятницю в рішенні за контрактом на постачання зобов'язав НАК "Нафтогаз України" сплатити на користь "Газпрому" суму простроченої заборгованості за постачання газу в розмірі $2,019 млрд, а також відсотки з 22 грудня 2017 року по даті здійснення такого платежу в розмірі 0,03% за кожен день прострочення, повідомляє "Газпром".

"Нафтогаз", у свою чергу, зазначав, що йому вдалося добитися зниження ціни за це постачання до $352 із $485 за 1 тис. куб. м.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глобальна громадська підтримка ядерної енергетики залишається високою – Енергоатом

Запаси газу в підземних сховищах формуються відповідно до графіка

Франція створює ще один фонд у EUR 200 млн для України на підтримку відбудови та євроінтеграції – Мінекономіки

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,20 грн/1EUR

Український фінансовий сектор відповідає вимогам ЄС на 75-77% — Пишний

Обсяг підтримки ОПК на цей рік – найбільший за всі роки повномасштабної війни

Країни півночі Європи домовилися тісніше співпрацювати щодо танкерів, які перевозять нафту з РФ

"Укргазвидобування" починає 3D-сейсміку на заході України з планами почати буріння нових свердловин у 2026-2027 рр. – Корецький

НБУ очікує в 2025 р. зростання кредитного портфеля банків на 20–25%

Укрексімбанк припиняє миттєві перекази через Western Union і MoneyGram

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА