17:57 26.12.2017

ICU виплатила Гонтаревій черговий транш на суму 83,583 млн грн

2 хв читати
ICU виплатила Гонтаревій черговий транш на суму 83,583 млн грн

Голова Національного банку України (НБУ) Валерія Гонтарева задекларувала отримання доходу на суму 83,583 млн грн.

Згідно з її декларації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, цю суму В.Гонтарева отримала в результаті продажу цінних паперів і корпоративних прав в ICU Holdings Limited (Британські Віргінські острови).

Як повідомлялося, В.Гонтарева перед призначенням на посаду глави НБУ продала свою частку акцій в ICU - акції були викуплені відповідно до погодженого графіка розрахунків на п'ять років.

Група ICU створена в червні 2006 року, надає послуги з торгівлі цінними паперами, інвестиційно-банківські послуги, а також здійснює управління активами інститутів спільного інвестування. До її складу входять ТОВ "Інвестиційний капітал Україна", КУА "Інвестиційний капітал Україна", банк "Авангард" і КУА-АПФ "Трійка Діалог Україна" (усі - Київ). Раніше співвласником і головою ради директорів групи була В.Гонтарева, яку за пропозицією президента Петра Порошенка парламент у червні 2014 року затвердив на посаду голови НБУ.

Після продажу В.Гонтаревою частки в ICU основними партнерами групи залишилися Макар Пасенюк і Костянтин Стеценко з частками 41,7%, а також Олександр Вальчишен і Володимир Демчишин, який очолював Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, яким належить відповідно 6,58% і 9, 99%.

Як повідомлялося, В. Гонтарева в квітні повідомила про рішення піти у відставку з посади глави центробанку і з 11 травня призначила виконувачем обов'язків голови центробанку свого першого заступника Якова Смолія. Досі В.Гонтарева перебуває у відпустці і не має наміру повертатися до роботи в НБУ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА