Інтерфакс-Україна
10:05 30.12.2017

Рівненська АЕС вивела блок №1 у планово-запобіжний ремонт

2 хв читати
Рівненська АЕС вивела блок №1 у планово-запобіжний ремонт

Рівненська атомна електростанція (АЕС) вивела блок №1 у середній планово-запобіжний ремонт розрахунковою тривалістю 39 діб, повідомила прес-служба НАЕК "Енергоатом".

"30 грудня 2017 року о 0:07 відповідно до графіка ремонтів діючих енергоблоків АЕС України та згідно з узгодженою заявкою енергоблок №1 Рівненської АЕС (ВВЕР-440) відключено від енергомережі для проведення середнього планово-запобіжного ремонту, розрахованого на 39 календарних діб. Зараз на енергоблоці проводяться операції за Програмою зупинення", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому прес-службою в суботу уранці.

Також енергетики поінформували, що станом на 8:00 30 грудня в роботі перебувають енергоблоки №1 та №4 Рівненської АЕС на номінальному рівні потужності із сумарним навантаженням 1425 МВт.

"На енергоблоці №3 РАЕС (ВВЕР-1000) триває 23-тя доба планово-запобіжного ремонту. Всі роботи виконуються відповідно до графіка. Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває в межах чинних норм", – йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, Рівненська атомна електростанція (РАЕС) розташована на північному заході Рівненської області в м. Вараш. На РАЕС експлуатують чотири енергоблоки сумарною потужністю 2835 МВт: блок №1 (ВВЕР-440) потужністю 420 тис. кВт із 1980 року, блок №2 (ВВЕР-440) потужністю 415 тис. кВт із 1981 року, блок №3 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт із 1986 року, блок №4 (ВВЕР-1000) потужністю 1 млн кВт із 2004 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федрезерв, імовірно, зможе суттєво знизити ставку протягом року - голова ФРБ Чикаго

Видатки загального фонду держбюджету за 6 міс.-2025 зросли на 21,5% до 6 міс.-2024 - Мінфін

Бізнесмен Мішалов цікавиться агропереробкою та зберігає інтерес до проєктів "індивідуальної металургії"

В Мінветеранів розповіли, як ветеранам придбати житло за програмою "єОселя"

АМКУ дозволив засновнику ОККО купити ТОВ "Кайрос-Холдінг"

Уряд ухвалив постанову для підвищення доступності проєктної документації будівництва

ЄС вводить санкції щодо РФПІ, його дочірніх структур, а також повну заборону на транзакції ще з 22 банками з РФ

Ціни на свинину підвищилися на 1,1% і продовжать зростати

Ми очікуємо від МВФ продовження і, можливо, збільшення підтримки в 2026 році – Підласа

Україні необхідно визначитися з бюджетним сценарієм-2026 і мати ясність у стратегії реформ – глава місії МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА