16:10 30.12.2017

ОГХК має намір у 2018 році наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж удвічі

3 хв читати
ОГХК має намір у 2018 році наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж удвічі

ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) та Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), має намір наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж удвічі, спрямувавши на ці цілі понад 200 млн грн.

"Цього року було дано старт модернізації на філіях ПАТ "ОГХК". Наступного року компанія планує серйозно взятися за оновлення основного виробництва - збагачувальних фабрик. 2018 рік стане роком реконструкції виробництва. Думаю, що інвестиції наступного року вдвічі перевершать рівень 2017 року. Остаточну цифру поки що важко назвати, адже інженери ще не дійшли висновку, які саме варіанти будівництва фабрик обрати, їх декілька. Але ми вийдемо за межі 200 млн грн, і це буде черговий рекорд нашої компанії", - повідомляється в інтерв'ю корпоративному виданню в. о. голови правління ОГХК Олександра Гладушка.

За його словами, нині фахівці ОГХК прораховують вартість і технічні можливості будівництва нової фабрики чорнових концентратів на ІГЗК, оскільки наявних потужностей комбінату бракує. Філія розпочинає підготовку до розробки нових площ Межирічного родовища - Букинська ділянка цього родовища, яку освоюватиме Іршанський ГЗК, має запаси на рівні 19 млн тонн титанової руди.

Очікувані обсяги виробництва ільменітового концентрату становлять 700 тис. тонн, що дорівнює приблизно трирічному завантаженню комбінату роботою.

На Вільногірському комбінаті опрацьовується варіант будівництва фабрики з переробки хвостосховищ - вона знадобиться, коли буде вичерпано запаси титанової сировини на дільниці Малишевського родовища, яку розробляє філія. Тому будівництво фабрик на філіях - невідкладне завдання.

Планується придбати нове обладнання в лабораторію "ВГМК". Оновлення цього підрозділу допоможе суттєво покращити якість роботи відділу збуту та поліпшити відносини зі споживачами.

"За три роки ми зробили серйозний ривок у розвитку, у становленні компанії, успішно подолали кризу, що вдарила по титановому ринку і наших споживачах (...) Попереду - дати комбінатам друге життя - отримати в розробку нові ділянки, підготувати виробництво до роботи в нових умовах, модернізувати допоміжні підрозділи, які працюють на кінцеву ланку - виробництво готової продукції. Потрібно далі оновлювати транспортні підрозділи філії, щоб уникнути дефіциту спецтехніки", - резюмував керівник підприємства.

Як повідомлялося, ОГХК у січні-вересні 2017 року знизила чистий прибуток на 12% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 586,375 млн грн, податковий прибуток знизився на 12,6% - до 714,893 млн грн, але зріс чистий дохід - на 16,7%, до 2 млрд 155,002 млн грн.

Нерозподілений прибуток на кінець вересня сягнув 468,964 млн грн.

ДП "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" (ДП "ОГХК") розпочало фактичну діяльність із серпня 2014 року, коли уряд України ухвалив рішення про передачу йому в управління майнових комплексів ВГМК та ІГЗК.

ОГХК реалізує продукцію більш ніж до 30 країн світу. Основні рики збуту - ЄС, Китай, Туреччина, а також США та країни Африки.

ДП "ОГХК" 8 грудня 2016 року перетворено в ПАТ "ОГХК".

Статутний капітал ПАТ "ОГХК" - 1,944 млрд грн.

Уряд у серпні 2016 року відніс ОГХК до списку компаній, що підлягають приватизації в 2017 році. Потім Фонд держмайна переніс приватизацію компанії на 2018 рік.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Рошен" інвестував 30 млн грн у запуск демонстраційного центру на Київській кондфабриці

Канада виділить $1 млн на будівництво кооперативного молокопереробного заводу у Львівській області

Аеропорт "Київ" планує інвестувати 500 млн грн у розширення термінала "А" у 2018-2019 рр.

МВФ радить Німеччині знизити податки і збільшити зарплати

Німеччина виділить Грузії понад 250 млн євро на інфраструктурні проекти

Іноземні інвестори дедалі більше цікавляться українськими активами - EY

Порошенко підписав закон про ратифікацію гарантійної угоди між Україною та МБРР для кредитування малого і середнього бізнесу

Президент ЄБРР на зустрічі з Данилюком відзначив важливість прогресу приватизації в Україні

Полтавський ГЗК у 2017 році отримав майже 4,3 млрд грн консолідованого прибутку проти збитку роком раніше

"Укрзалізниця" проводить переговори з інвесторами щодо створення логістичного термінала в Ковелі

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" пояснив підвищення цін на газ для промспоживачів його подорожчанням в Європі на 8-12%

"Укрпошта" з 25 травня упровадить у відділеннях сервіс миттєвого кредитування ПриватБанку через POS-термінали

lifecell спільно з MEGOGO має намір з III кв. запустити розважальний Wi-Fi-сервіс "Портал кіноподорожей" у потягах "Інтерсіті"

Залізничники "ArcelorMittal Кривий Ріг" вийшли на роботу після чотириденного страйку

Гройсман виступає за якнайшвидше завершення процесу встановлення лічильників

Порошенко призначив членом Ради НБУ колишнього представника України в МВФ

"Нафтогаз України" з червня збільшить ціну на газ для промспоживачів

Україна у 2017 р. експортувала волоських горіхів на $101 млн

Кабмін через 10 днів отримає уточнений макропрогноз на три роки

Провідні аукціонні доми отримали $2,8 млрд за два тижні травневих аукціонів живопису

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА