Інтерфакс-Україна
19:13 03.01.2018

Україна у 2017 р. скоротила випуск сталі на 12%, прокату - на 14%, чавуну - на 15%

2 хв читати
Україна у 2017 р. скоротила випуск сталі на 12%, прокату - на 14%, чавуну - на 15%

Українські гірничо-металургійні підприємства за підсумками 2017 року скоротили виробництво сталі, згідно з оперативними даними, на 12% порівняно з 2016 роком - до 21,284 млн т.

Як повідомляється в інформації об'єднання "Укрметалургпром" у середу, показники виробництва враховують два місяці роботи підприємств на НКТ цього року (до втрати контролю над ними - ІФ).

Крім того, за зазначений період виробництво загального прокату знизилося на 14% - до 18,439 млн тонн, чавуну - на 15%, до 20,035 млн т.

У грудні метпідприємства України виробили 1,873 млн т чавуну (103% до попереднього місяця), 1,876 млн тонн сталі (100,4%), 1,7 млн тонн прокату (107%). Збільшення виробництва сталі та прокату в грудні поточного року порівняно з листопадом відбулося здебільшого в результаті зростання виробництва на ММК ім. Ілліча та "Запоріжсталі".

Метпідприємства, розташовані на підконтрольній території України, у 2017 році виробили: чавуну 19,56 млн т (99% до 2016 р), сталі 20,86 млн т (99,8%), прокату 18 млн тонн (98,5%).

"Зниження загального рівня виробництва основних видів продукції за 12 місяців 2017 року є наслідком втрати частини потужностей на непідконтрольній території (НКТ), певного падіння експортних цін на металопрокат в останньому кварталі, а також несвоєчасного і не в повному обсязі забезпечення підприємств сировинними та ресурсними матеріалами через незадовільну роботу ПАТ "Укрзалізниця", - пояснюється в інформації "Укрметалургпрому".

Як повідомлялося, у 2016 році виробництво сталі в Україні зросло на 6% порівняно з 2015 роком - до 24,2 млн тонн, чавуну - на 8%, до 23,6 млн тонн, загального прокату - на 6%, до 21,4 млн тонн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НБУ виніс "Укрпошті" письмове застереження за порушення на платіжному ринку

Україна оголосила обмін $2,6 млрд ВВП-варантів на євробонди-2032 з коефіцієнтом 1,34

Доля угод продажів у бізнес-класі на первинному ринку столиці зросла до 20% у 2025 р

Мережа "ТАНО" відмовилася від "схеми" зі 144 ФОПів і стала єдиним платником ПДВ – Гетманцев

Перші 1,5 тис. родин подали заявки на житлові ваучери для переселенців з ТОТ - Кулеба

Держстимулювання на 259 млн грн одержали ще п'ять індустріальних парків

Заброньовано 1,2 з 2,2 млн куб. м/добу потужностей на постачання газу Трансбалканським маршрутом в Україну у грудні

Уряд шукає технологічне рішення для детінізації економіки та працює з держбанками для поліпшення ситуації щодо кредитування бізнесу

Мінекономіки проводить оцінку "Національного кешбеку" для зміни умов програми у 2026р. - Соболев

Прифронтові регіони потребують дієвих інструментів для підтримки економіки територій – мер Харкова

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА