Інтерфакс-Україна
12:54 05.01.2018

Україна і ЄС перебувають на фінальній стадії підписання угоди про допомогу в EUR100 млн для Фонду енергоефективності

2 хв читати
Україна і ЄС перебувають на фінальній стадії підписання угоди про допомогу в EUR100 млн для Фонду енергоефективності

Україна і Європейський Союз перебувають на фінальній стадії підписання угоди про співпрацю зі співфінансування Фонду енергоефективності обсягом EUR100 млн, триває підготовка до запуску роботи Фонду, написав віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

"Угоду з ЄС про фінансування Фонду енергоефективності плануємо підписати на початку цього року. Україна і Євросоюз на фінальній стадії підписання угоди про співпрацю зі співфінансування Фонду енергоефективності", - написав Г.Зубко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Він зазначив, що підписання угоди відкриває доступ до безповоротної донорської допомоги від ЄС в сумі EUR50 млн на фінансування заходів енергоефективності, які будуть здійснюватися організаціями співвласників багатоквартирних будинків за правилами Фонду енергоефективності в 2018 році, а також дозволяє додатково залучити ще EUR50 млн в 2019 році.

"Наприкінці року уряд затвердив статут Фонду енергоефективності та механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті 2018 року. Це дозволяє почати процес запуску і роботи Фонду енергоефективності", - написав він.

Віце-прем'єр зазначив, що на фінансування заходів енергоефективності, які будуть здійснюватися в рамках Фонду енергоефективності, в 2018 році в державному бюджеті передбачено фінансування в розмірі 1,6 млрд грн.

"Реперні точки для нашої подальшої співпраці з ЄС: кадровий відбір керівників і членів наглядової ради Фонду енергоефективності, створення необхідних IT-систем (реєстрів енергоаудиторів, сертифікатів енергоефективності, моніторингу результатів впроваджених енергоефективних заходів), а також публічної платформи з надання послуг енергоаудиту, що забезпечить прозорість і відкритість всіх процедур в рамках роботи Фонду ", - написав Г.Зубко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Елеватори не встигають сушити кукурудзу врожаю-2025 через надмірну вологість - аналітики

Бізнес закликає Кабмін зробити безперервною процедуру перебронювання працівників із чинною відстрочкою

"Ковальська" розпочала видобуток річкового піску на Жавинському родовищі в Чернігівській області

Ексвласники ПриватБанку не сплатили понад $3 млрд за рішенням Високого суду Англії, банк переходить до примусового виконання

Україна та МВФ досягли домовленості про нову 4-річну програму EFF на $8,1 млрд на рівні персоналу

Україна та власники ВВП-варантів відновили переговори щодо реструктуризації

Україна імпортувала за 10 міс. картоплі у 5,1 раза більше, ніж рік тому

"Ковальська" розглядає можливість створення індустріального парку в Бучі

Ощадбанк у жовтні збільшив портфель кредитів юрособам на 4,2 млрд грн

Завод автоклавного газобетону групи "Ковальська" у Розвадові буде запущено у грудні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА