Інтерфакс-Україна
14:51 05.01.2018

Держбюджет-2018 передбачає збільшення фінансування Мін’юсту на 40% та Мінінформполітики більш ніж удвічі

1 хв читати
Держбюджет-2018 передбачає збільшення фінансування Мін’юсту на 40% та Мінінформполітики більш ніж удвічі

Державний бюджет України на 2018 рік передбачає виділення Міністерству юстиції України 12,7 млрд грн, що на 32,3% більше, ніж у 2017 році, а Міністерству інформаційної політики на 229% - до 862 млн грн.

Про це йдеться в тексті закону "Про державний бюджет України на 2018 рік", оприлюдненому на сайті Верховної Ради.

При цьому в 2017 році Мін’юсту було виділено 9,09 млрд грн, Мінінформполітики - 261,8 млн грн.

Із запланованого в 2018 році фінансування для Мін’юсту на керівництво та управління у сфері юстиції передбачено 4,1 млрд грн; виконання покарань установами та органами Державної кримінально-виконавчої служби України - 5,46 млрд грн; на забезпечення діяльності органів пробації - 565 млн грн; платежі у виконання рішень зарубіжних юрисдикційних органів, ухвалених за результатами розгляду справ проти України, - 804 млн грн.

На діяльність координаційного центру з надання правової допомоги передбачено 529,3 млн грн, Державної архівної служби - 201,3 млн грн.

Із коштів на Мінінформполітики на виробництво і трансляцію телерадіопрограм для державних потреб, збирання, оброблення та поширення офіційної інформаційної продукції, фінансову підтримку системи державного іномовлення України передбачено 483,2 млн грн, а на здійснення заходів у сфері захисту національного інформаційного простору - 362,5 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Stellantis в Україні у 2025 р дещо скоротив частку на авторинку

США почали продаж венесуельської нафти на світовому ринку, до реалізації планується 30-50 млн барелів

Україна в грудні імпортувала найбільшу в 2025р кількість е/е, збільшивши постачання порівняно з листопадом на 54%

ЄБРР надає "ОТП Лізинг" кредит у нацвалюті до EUR20 млн на підтримку ММСП

Міжнародні резерви України у 2025р зросли на 30,8% - до рекордних $57,3 млрд

НБУ в грудні оштрафував банк МІБ на 14,5 млн грн, ТАСкомбанк – на 10 млн грн, Ощадбанк – на 5,5 млн грн

Підприємці, що займаються охоронною діяльністю, з 2026р. не зможуть перебувати на спрощеній системі оподаткування - ДПС

Національна установа розвитку має вирівняти дисбаланс у фінансуванні аграріїв прифронтових регіонів - Гетманцев

Дешевий імпорт підриває позиції вітчизняного сиру на внутрішньому ринку - аналітики

Чотири провідні енергокомпанії розпочали проєкт з п'ятьма українськими університетами щодо підготовки кадрового резерву

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА