Інтерфакс-Україна
19:06 05.01.2018

Українці не їздитимуть менше до Єгипту через продовження НС у цій країні - експерти

2 хв читати
Українці не їздитимуть менше до Єгипту через продовження НС у цій країні - експерти

 Більшість єгипетських готелів на період новорічних свят мають 100-відсоткове завантаження, незважаючи на продовження надзвичайного стану в країні, повідомив керівник департаменту продукту та контрактингу TUI Ukraine в Єгипті Іхаб Салама.

"Ситуація на курортах країни перебуває під контролем і без змін. За нашими даними, більшість готелів має 100-відсоткове завантаження на Новий рік", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна".

Експерт зазначив, що рекомендації МЗС України утриматися від поїздок до цієї країни є досить стандартними.

"Це стандартні повідомлення, з огляду на інцидент в одній із єгипетських церков, який стався 29 грудня 2017 року в Каїрі. Службам безпеки країни вдалося оперативно зловити винного в нападі", - сказав І.Салама.

У свою чергу директор Центру розвитку туризму Володимир Царук вважає, що рекомендація МЗС України не вплине на турпотік українців до Єгипту.

"Навряд чи це вплине на турпотік українців до Єгипту. Тим паче, що на курортах ситуація залишається спокійною, а за співвідношенням ціна - якість Єгипет є безперечним лідером зимового турсезону", - сказав він.

Крім того, коментуючи вплив на турпотоки до Єгипту рішення влади РФ про відновлення регулярних повітряних перевезень між Росією і Каїром, В.Царук зазначив, що воно в короткостроковій перспективі не призведе до істотного перерозподілу турпотоків на курорти Єгипту.

"Це рішення ніяк не вирішує проблеми з відпочинком росіян у Єгипті. Вартість туру починається від $650, плюс трансфер (авіа або автобус) 7 годин до Хургади ... Ніхто такі тури не купує", - сказав він.

Як повідомлялося, МЗС України 3 січня рекомендувало українським громадянам переглянути власні плани щодо відвідування Єгипту протягом дії продовженого в цій країні на три місяці надзвичайного стану. Зокрема, МЗС наполегливо рекомендує українцям, котрі перебувають у Єгипті, проявляти пильність під час відвідування північного узбережжя, столиці країни та дельти річки Ніл, туристичних місць у її долині, узбережжя Червоного моря (курорти міст Хургада, Ель-Гуна, Сафага, Затоки Макаді та Затоки Сома), а також південної частини Синайського півострова (курорти міст Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Fitch підтвердило рейтинг України "обмежений дефолт" та погіршило прогноз ВВП на 2025р до 2,5%

США запровадять 50% мита на товари з ЄС із 1 червня — Трамп не очікує торговельної угоди

Україна та США завершили необхідні процедури для створення Американсько-українського інвестфонду

Понад 450 МВт додаткової генерації встановлено в Україні завдяки сприянню ПРООН

Словаччина готова виділити EUR84 млн на відновлення об'єктів "Укренерго"

Девелопери підкреслюють необхідність розширення фінансування та спрощення доступу населення до "єОселі"

"Укренерго" використає досвід Ісландії як одного з лідерів технологій підвищення ефективності високовольтних електромереж

Уряд затвердив план дій для подолання кризової ситуації на ринку нафти та нафтопродуктів

Уряд запроваджує процедуру державної реєстрації ГМО

Понад 17 тис. сімей придбали житло за програмою "єОселя"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА