21:33 08.01.2018

Економія за рахунок кооперації держав-членів у сфері оборонної політики дозволить більше інвестувати в бюджет оборони ЄС

1 хв читати
Економія за рахунок кооперації держав-членів у сфері оборонної політики дозволить більше інвестувати в бюджет оборони ЄС

Європейському союзу в розділі оборони бракує не ідей, а коштів, заявив у понеділок голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, виступаючи в Брюсселі на конференції з формування майбутнього багаторічного фінансового плану ЄС.

"Ця амбіція (власна оборонна політика ЄС - ІФ) також має бюджетний характер. Нерозумне витрачання коштів у сфері витрат на оборону (в цілому державами ЄС- ІФ) величезна. У комісії ми прийшли до висновку, після того, як зробили свої підрахунки, що, об'єднуючи державні ринки й інші інструменти оборонної політики, включаючи дослідження, ми зможемо економити від 25 до 100 млрд євро на рік", - сказав глава Європейської комісії.

За його словами, це, в свою чергу, дозволить "після 2020 року мобілізувати в області військових досліджень і посилення оборонних можливостей Європи обсяг інвестицій (в бюджеті ЄС - ІФ) до 5,5 млрд євро, що того варто".

При цьому він також вказав на важливість збільшення майбутнього фінансування механізму реакції на природні катастрофи, які регулярно повторюються в Європі не без зв'язку з кліматичними змінами.

"Ми повинні виділяти більше коштів у розпорядження європейського механізму цивільного захисту, чого не робилося раніше", - висловив своє переконання Ж.-К.Юнкер.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Кабмін затвердив на 2018 р. понад 470 інвестпроектів регіонального розвитку на суму 4 млрд грн

Країни ЄС, що не входять до єврозони, ще не готові до введення у себе єдиної валюти

Шефчович квапить РФ та Україну розпочати тристоронні газові переговори

Обіг торгівлі сільгосптоварами в I-кв. між Україною та ЄС становив $2,2 млрд

Кабмін розподілив 300 млн грн субвенції місцевим бюджетам на компенсацію вартості житла інвалідам та членам сімей загиблих в АТО

ОТГ використовували 2,5 млрд грн бюджетних коштів без "дорожньої карти" - Рахункова палата

Суд ЄС відхилив позов "Нафтогазу" щодо Opal

Данилюк повідомив основні умови для надання макропомощі ЄС

Кабмін планує спрямувати на виплату "Нафтогазом" дивідендів лише 30% від чистого прибутку за 2017 р.

Кабмін вирішив спрямувати 8,7 млрд грн на програму безпеки дорожнього руху в 2018-2020 рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА