07:23 09.01.2018

Юнкер застеріг від намірів надмірного скорочення в майбутньому сільськогосподарського бюджету ЄС

1 хв читати
Юнкер застеріг від намірів надмірного скорочення в майбутньому сільськогосподарського бюджету ЄС

Враження деяких урядів в ЄС, що поліпшенню союзного бюджету може послужити радикальне скорочення фінансування єдиної сільськогосподарської політики, є хибним, і на цей шлях не слід вступати, заявив голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер.

"До 1964 року Європейського союзу не вдавалося самому забезпечувати себе продовольством. Продовольча автаркія Європи почалася з 1964 року після того, як протягом кількох років була впроваджена переглянута за всіма її розділами спільна сільськогосподарська політика", - нагадав Ж.-К.Юнкер, виступаючи в понеділок в Брюсселі на конференції по формуванню майбутнього багаторічного фінансового плану ЄС.

Він сказав, що очікує гарячих дебатів з приводу майбутнього спільної сільськогосподарської політики, на яку припадає найбільша стаття союзного бюджету.

За словами глави Єврокомісії, фінансування сільськогосподарської політики можна "модернізувати, зробити більш гнучким, скоротити або збільшити там, де треба", але не можна втягувати себе в помилку його скорочення надміру.

"Континент, який стане залежним від інших континентів в тому, що стосується забезпечення власного постачання продовольством, в стратегічному розумінні програє велику битву з новими гравцями міжнародної політики. Європі потрібно забезпечити на довгострокову перспективу свою продовольчу автаркію", - підкреслив Ж.-К.Юнкер .

"Я думаю, що в цьому питанні не можна виходити за межі того, що здається розумним", - зазначив голова Європейської комісії.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА