Інтерфакс-Україна
20:03 10.01.2018

Мінфін на перших аукціонах у 2018 році залучив майже 1 млрд грн під 15,7-16% річних

1 хв читати
Мінфін на перших аукціонах у 2018 році залучив майже 1 млрд грн під 15,7-16% річних

Міністерство фінансів України в середу провело три аукціони з розміщення облігацій внутрішньої держпозики, на яких залучило 986,02 млн грн на термін від півроку до двох років під ставки відповідно від 16% до 15,7% річних.

Як зазначається в повідомленні Мінфіну, найбільший попит мали 6-місячні папери, на які було подано 12 заявок за ставками від 15,85% до 16% річних на загальну суму 897,85 млн грн, і всі їх було задоволено.

Якщо за 6-місячними ОВДП ставка залишилася незмінною, то за 9-місячними продавець незначно знизив її - з 15,85% до 15,75% річних, відхиливши заявку на 54,62 млн грн під 16% річних і продавши за трьома іншими папери на 51,24 млн грн.

Мінфіну вдалося також розмістити дворічні ОВДП під 15,7% річних на 36,94 млн грн, відхиливши одну з чотирьох поданих заявок на 2 млн грн під 16% річних.

Попередньо заплановані на цей день аукціони з продажу 3- і 12-місячних паперів не проводилися.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

АРМА почало переговори про управління заводом напівфабрикатів ТМ "Єрмоліно"

Попит на нові легкові авто в Україні в серпні скоротився на 14,6% - Інститут досліджень авторинку

Цукрові заводи в сезоні-2025/26 планують скоротити виробництво цукру до 1,5 млн тонн

"Укрзалізниця" влітку 2025 року перевезла на 1,6% більше пасажирів, ніж торік

"Черкасиобленерго" відхилило пропозицію ЗТР щодо поставки трансформатора майже вдвічі дешевше за очікувану ціну

Підприємництво та фінграмотність цьогоріч вивчатимуть 400 тис. школярів, наступного року вдвічі більше - голова НБУ

Україна в I півріччі імпортувала енергоресурси на $4,86 млрд, що в 40 разів перевищило доходи від їх експорту

"Укрнафта" збiльшила непаливнi продажi в I пiв. на 75%

Директор з управління ризиками банку "Кредит Дніпро" Філіпов став заступником голови правління Привату

monobank виділив більше 200 млн грн на просування monoмаркет за рахунок знижок та реклами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА