14:21 13.01.2018

СБУ залучила до розслідування інформацію про можливу роботу компаній DHL Express, Adidas і Puma в окупованому Криму

2 хв читати
СБУ залучила до розслідування інформацію про можливу роботу компаній DHL Express, Adidas і Puma в окупованому Криму

Головне управління Служби безпеки України в АР Крим долучило до матеріалів кримінального провадження інформацію про можливу роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma на анексованому півострові, повідомляє проект "Радіо Свободи" Крим.Реалії" з посиланням на відповідь СБУ на інформаційний запит.

"Повідомляємо, що відомості Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України щодо можливого здійснення господарської діяльності з продажу на тимчасово окуповану територію Криму німецькими компаніями DHL Express, Adidas, Puma долучені до матеріалів кримінального провадження, досудове розслідування якого здійснює слідчий відділ ГУ СБУ в АР Крим. Зараз тривають слідчі дії", – цитує відповідь СБУ "Крим.Реалії".

У відомстві додали, що деталі досудового розслідування не розголошуються на вимогу статті 222 Кримінального процесуального кодексу України (недопустимість розголошення відомостей досудового розслідування).

У грудні 2017 року СБУ у відповідь на інформаційний запит "Крим.Реалії" повідомила, що перевірить інформацію про можливу роботу німецьких компаній DHL Express, Adidas і Puma в анексованому Криму.

Раніше Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України у грудні 2017 року повідомило про виявлені факти роботи німецьких компаній в Криму – поштового оператора DHL Express, а також спортивних концернів Adidas і Puma. Наприклад, на сайті Adidas зазначено адреси офіційних магазинів у Криму. При цьому про приналежність півострова конкретній країні не зазначається.

3 січня 2018 року міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що Україна знайде важелі впливу на міжнародні компанії, які допускають у своїй діяльності приналежність Криму до Росії.

Після цього німецькі концерни Volkswagen і Adidas відкинули претензії П.Клімкіна щодо роботи своїх рітейлерів на окупованому півострові.

"Бренди концерну Volkswagen дотримуються санкцій та виконують ухвалені рішення. Протилежні оцінки викликають у нас подив", – повідомили в прес-службі німецького автовиробника Volkswagen на запит DW.

У прес-службі спортивного бренда Adidas також заявили, що не порушують законодавства: "Adidas в принципі дотримується чинного законодавства".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

"Укрзалізниця" з 8 червня припинила операції з вагонами близько 60 компаній із санкційного списку РНБО

"Экономические известия" мають намір домагатися вилучення із санкційного списку

Молдовський метзавод внесено до списку санкцій України, що значно вплине на експорт брухту

НБУ дозволив докапіталізацію підсанкційних українських банків їхніми материнськими структурами

Московську біржу та її ПЗ внесено до українського санкційного списку

Разом з WebMoney до санкційного списку РНБО України потрапила криптовалютна біржа INDX

Московську біржу та її ПЗ внесено до українського санкційного списку

Інтернет-видання "Экономические известия" потрапило до списку санкцій РНБО України

Україна розширила і продовжила до 2021 року санкції проти оборонного комплексу РФ і українських підприємств ОПК в окупованому Криму

Україна продовжила на 3 роки санкції для "Масандри" та низки інших кримських підприємств

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА