Інтерфакс-Україна
16:02 15.01.2018

"Vodafone-Україна" просить доступу на НКТ для відновлення зв'язку

1 хв читати

Мобільний оператор компанія "Vodafone-Україна" просить доступу ремонтних бригад на тимчасово непідконтрольні Україні території (НКТ) для проведення робіт з відновлення зв'язку в зоні АТО, повідомила керівник операторського відділу зі зв'язків з громадськістю Вікторія Рубан.

"Звертаємося до всіх відповідальних, включно з українськими адміністрації Луганської та Донецької областей, центром координації і контролю, місією ОБСЄ, наполегливо просимо, щоб нашу ремонтну бригаду пропустили в "сіру зону" і дозволили відремонтувати пошкоджену лінію. Поки що безрезультатно. Дає надію лише те, що остаточного "ні" на свої запити ми не отримали. Але дуже хотілося б, щоб рішення було прийнято якнайшвидше", - написала вона на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За даними оператора, наразі загалом понад третину обладнання "Vodafone-Україна" на непідконтрольній Україні території - в неробочому стані.

Як повідомлялося, "Vodafone-Україна" заявляла про те, що не зможе відновити зв'язок на території так званої "ЛНР", що відключився внаслідок обриву кабелю, якщо кабель обірваний на непідконтрольній Києву території.

Раніше в т.зв. "Міністерстві зв'язку та масових комунікацій" "ЛНР" повідомили, що близько 14:10 11 січня сталося повне припинення обслуговування абонентів українського оператора зв'язку "Vodafone-Україна" на всій території "ЛНР" через обрив оптоволоконного кабелю в районі смт Оленівка сусідньої т.зв. "ДНР".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА