Інтерфакс-Україна
11:51 16.01.2018

США передасть "Укрзалізниці" 30 нових локомотивів General Electric

1 хв читати
США передасть "Укрзалізниці" 30 нових локомотивів General Electric

У рамках проекту модернізації "Укрзалізниці" американська компанія General Electric Transportation домовилася з Україною про передачу 30 дизельних локомотивів.

Посол України у США Валерій Чалий домовився про це з виконавчим директором General Electric Рафаелем Сантаною, інформує диппредставництво у Facebook.

"У цьому контексті сторони погодилися, що постачання перших 30 дизельних локомотивів серії “Evo” буде першим кроком для подальшого партнерства між Україною та компанією General Electric, що включатиме також співпрацю у енергетичній галузі, інфраструктурі та медицині", – йдеться у повідомленні.

Посол України закцентував свою увагу на питанні локалізації виробництва нових локомотивів та модернізації чинного локомотивного парку на виробничих потужностях України.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Торгівля між Росією та Китаєм за дев’ять місяців 2025 року скоротилася на 9,4% – СЗР

"Метінвест" та італійська Ai Studio/Ai Engineering спроєктують новий мікрорайон у Тростянці - мер

Українська атака на Новоросійськ зупинила 2% світових поставок нафти

Проєкт "Срібна економіка: потенціал покоління 55+" для сприяння залучення людей старшого віку стартував в Україні

ЄІБ та ЄС виділяють понад €200 млн на відновлення водопостачання, житла та енергетичну стійкість в Україні

США ввели санкції проти десяти казино в Мексиці

IFC, ЄБРР та Notus і Rengy Development на ReBuild Ukraine 2025 підписали угоди з розвитку ВЕС, СЕС та energy storage

Викриті факти корупції в енергосекторі підкреслюють важливість антикорупційних інституцій України – МВФ

ПФУ перерахував субсидії на опалювальний сезон 2025/26рр.

"Нафтогаз" отримає EUR127 млн гранту від ЄІБ на імпорт газу – Корецький

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА