Інтерфакс-Україна
14:05 17.01.2018

"Нафтогаз" вважає вигідною закупівлю в поточному році 5 млрд куб. м газу у "Газпрому" за зниженою Стокгольмським арбітражем ціною

1 хв читати
"Нафтогаз" вважає вигідною закупівлю в поточному році 5 млрд куб. м газу у "Газпрому" за зниженою Стокгольмським арбітражем ціною

НАК "Нафтогаз України" вважає вигідною для компанії і кінцевих споживачів закупівлю в 2018 році 5 млрд куб м газу у російського "Газпрому" за ціною, зниженою Стокгольмським арбітражем, повідомив глава компанії Андрій Коболєв на прес-конференції в Києві в середу.

"З цього року буде необхідно вибирати мінімальні обсяги (мінімальні обсяги закупівлі у "Газпрому", визначені арбітражем). Ми в "Нафтогозі" не маємо підстав вважати негативним аспектом зобов'язання "Газпрому" продати нам 5 млрд куб м газу за ціною, нижчою за європейську. Це позитивний аспект як з точки зору НАК, так і кінцевих споживачів", - сказав він.

Водночас глава "Нафтогазу" зазначив, що компанія продовжить закупівлі газу в Європі та впроваджуватиме раціональний підхід.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

Рівень фінансового стресу у листопаді був найнижчим із початку повномасштабного вторгнення – Нацбанк

Пісний різдвяний стіл подорожчав на 11%, до 913,57 грн, лідери - кутя та узвар

AmCham заявляє про загрозу морському експорту та закликає посилити протиповітряний та морський захист України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА