Інтерфакс-Україна
18:22 17.01.2018

"Нафтогаз" погасить кредит ЄБРР на $300 млн у січні - Коболєв

1 хв читати
"Нафтогаз" погасить кредит ЄБРР на $300 млн у січні - Коболєв

НАК "Нафтогаз України" у січні 2018 року погасить кредитну лінію ЄБРР, надану компанії на закупівлі природного газу, повідомив глава компанії Андрій Коболєв журналістам у Києві в середу.

За його словами, через невиконання Україною низки зафіксованих у контракті умов "Нафтогаз" уже втратив опцію на автоматичне продовження цієї лінії.

"Чи захоче ЄБРР у цій ситуації вступати в переговори з урядом про продовження лінії, мені складно сказати", - зазначив він.

За даними глави компанії, через наявні проблеми з Міжнародним валютним фондом Світовий банк також не готовий на сьогодні надавати кредитну лінію під закупівлі Україною газу на $500 млн.

"Тобто, все це напруження між Україною та МФО вже коштує "Нафтогазу" $300 млн, а загалом коштуватиме $800 млн дешевого кредитного ресурсу в 1%", - додав О.Кoболєв.

Глава НАК вважає, що втрата дешевих кредитів і багатомільярдні борги газозбутів перед компанією є двома найбільшими проблемами НАК у 2018 році.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Понад 162 млн тонн вантажів перевезено українським морським коридором, із яких 98 млн тонн - зерно - Кулеба

США призупинили реалізацію технологічної угоди з Великою Британією

Україна, Словаччина, Угорщина та Румунія запустили перші місячні аукціони для імпорту в січні-26 на 804 МВт

Офіційний курс гривні до євро послабився до історичного мінімуму 49,6549 грн/EUR1

Наглядова рада ПІН Банку подала у відставку

АМКУ рекомендує НКРЕКП упорядкувати діяльність "Укренерго" щодо врегулювання небалансів

Бізнес закликає доопрацювати законопроєкт про підвищення ефективності контролю за виробництвом та обігом тютюнової сировини

Кабмін вирішив докапіталізувати "Укрфінжитло" ще на 30 млрд грн держоблігаціями

Число вантажівок для міжнародних перевезень за роки транспортного безвізу зросло більш ніж вдвічі – Мінрозвитку

Мінрозвитку планує запустити пілотний проєкт "єЧерги" для легкових авто на початку 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА