19:08 17.01.2018

Фінансування держоборонзамовлення у 2018 році збільшене на 37% і перевищило 21 млрд грн - Порошенко

2 хв читати
Фінансування держоборонзамовлення у 2018 році збільшене на 37% і перевищило 21 млрд грн - Порошенко

Основні показники державного оборонного замовлення у 2018 році значно збільшено, фінансування збільшене на 37% і перевищує 21 млрд грн, заявляє президент України Петро Порошенко.

"У 2018 році фінансування державного оборонного замовлення збільшено до понад 21 млрд грн. Відстань між 2017-м і 2018 роком збільшено на 37%", - сказав П.Порошенко на засіданні Ради національної безпеки та оборони в середу.

Зокрема, за словами глави держави, держоборонзамовлення передбачає збільшення протитанкового озброєння вчетверо, засобів радіоелектронної боротьби - втричі, а забезпечення антиснайперськими комплексами - вдесятеро.

"Я мав можливість безпосередньо поспілкуватися з командувачами АТО, з командирами бригад, і можу сказати про ті пріоритети, які українські воїни, українські герої поставили переді мною як перед президентом і верховним головнокомандувачем: це мають бути нові протитанкові комплекси, причому як українського виробництва - "Стугна", інші, так і іноземного виробництва. Сьогодні можу сказати, що протитанкове озброєння, його кількість збільшується в 4 рази. Й усе це має бути безпосередньо в АТО", - наголосив він.

Глава держави акцентував увагу на тому, що завдяки продуктивній роботі влада України отримає протитанкові комплекси від США. "В результаті кропіткої роботи нашої команди в нас сьогодні є позитивна новина, що протитанкові комплекси Javelin нам поставлять як оборонне озброєння за рахунок фінансування Сполучених Штатів Америки", - сказав П.Порошенко.

Також, за словами глави держави, в держоборонзамовленні втричі збільшено видатки на закупівлю сучасних засобів радіоелектронної боротьби і українського, і іноземного виробництва. "Друга позиція, яку пріоритетно поставили воїни, - це засоби радіоелектронної боротьби. Ми повинні мати можливість захистити українські позиції від ворожих безпілотних літальних апаратів і забезпечити радіоелектронну підтримку діяльності наших військ", - наголосив він.

"Дуже ефективно напрацьовано технологію використання безпілотних літальних апаратів, координацію з нашими системами артилерії та розвідки. І кількість БПЛА у нас збільшено в 4,5 разу", - сказав П.Порошенко, додавши, що цей напрям є одним із пріоритетних.

"Можу зазначити, що забезпечення антиснайперськими комплексами буде збільшено в 10 разів", - також повідомив президент.

П.Порошенко нагадав про вдалі випробування ракетного комплексу "Вільха" і заявив, що поставлено завдання у 2018 році завершити процес випробувань і розпочати виробництво "Вільхи" для того, щоб різко підвищити як точність, так і відстань, на яку можуть бути завдані удари.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Порошенко відвідав підприємство "Firefly Україна", що провадить розробки в космічній галузі

Порошенко проінспектував хід ремонту дороги державного значення Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь

Кабмін розподілив 300 млн грн субвенції місцевим бюджетам на компенсацію вартості житла інвалідам та членам сімей загиблих в АТО

ОТГ використовували 2,5 млрд грн бюджетних коштів без "дорожньої карти" - Рахункова палата

Україна і Словенія підписали два меморандуми - про співпрацю у сфері економіки та в галузі геодезії

Україна зробить усе, щоб не дати Росії використовувати "Північний потік-2" як елемент гібридної війни - Порошенко

Порошенко та Мітчелл скоординували кроки щодо протидії будівництву "Північного потоку-2"

Порошенко підписав закон про ратифікацію гарантійної угоди між Україною та МБРР для кредитування малого і середнього бізнесу

Сховище для відпрацьованого ядерного палива окупиться за два роки - Порошенко

Кабмін планує спрямувати на виплату "Нафтогазом" дивідендів лише 30% від чистого прибутку за 2017 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА