17:47 18.01.2018

МВФ очікує коригування законопроекту про Антикорупційний суд і пенсійної реформи

1 хв читати
МВФ очікує коригування законопроекту про Антикорупційний суд і пенсійної реформи

Міжнародний валютний фонд (МВФ) очікує коригування законопроекту про Антикорупційний суд під час його підготовки до другого читання та закону про пенсійну реформу, повідомив прес-секретар Фонду Джеррі Райс.

"Лист, якого ми направили владі, виражає занепокоєння щодо невідповідності деяких положень законопроекту зобов'язанням України у рамках програми (EFF - ІФ) та рекомендаціям Венеціанської комісії. Ми сподіваємося, що влада візьме до уваги позицію МВФ і законопроект буде доопрацьовано між читаннями в парламенті", - сказав він під час традиційного брифінгу у Вашингтоні в четвер.

При цьому Дж.Райс зазначив, що створення Антикорупційного суду є однією з ключових вимог програми співпраці між Україною та МВФ.

Окрім цього, додав він, Фонд розраховує на внесення деяких змін до пенсійної реформи.

"Законодавство про пенсійну реформу містить низку важливих положень, які потрібні для модернізації пенсійної системи. Водночас є певні вади, які нівелюють передбачуване (законодавством - ІФ) стимулювання громадян, що пропрацювали триваліший термін і зробили більші внески в пенсійну систему. Це робить пенсійну систему нестійкою, і ми вважаємо, що потрібна певна робота з усунення цих вад", - пояснив Дж.Райс.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА