Інтерфакс-Україна
12:25 19.01.2018

Moody's присвоїло рейтинг "Aa2" цінним паперам, що випускаються для фінансування ЦСВЯП

1 хв читати
Moody's присвоїло рейтинг "Aa2" цінним паперам, що випускаються для фінансування ЦСВЯП

 Агентство Moody's присвоїло рейтинг "Aa2" цінним паперам на суму $50 млн, які будуть випущені для фінансування кредиту НАЕК "Енергоатом" на будівництво Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП), повідомила прес-служба агентства.

Прогноз за рейтингом - "стабільний".

"Угода" Енергоатому "- це одна з тих угод, в яких участь інститутів розвитку, зокрема наднаціональних банків розвитку, надає можливість знизити кредитні ризики і таким чином акумулювати капітал консервативних приватних інвесторів для фінансування інфраструктурних проектів у країнах, що розвиваються зі складними економічними умовами", - цитує прес-служба Moody's віце-президента агентства Крістофера Бредхольта.

Як повідомлялося, фінансова установа уряду США OPIC застрахує політичні ризики ("BOC Coverage") за кредитом на $250 млн, який залучає НАЕК "Енергоатом" через Central Storage Safety Project Trust (Делавер) на будівництво ЦСВЯП.

"Енергоатом" і Holtec (США) почали будівництво ЦСВЯП у листопаді 2017 року.

Спорудження ЦСВЯП надасть можливість "Енергоатому" значно скоротити витрати, пов'язані з поводженням з ВЯП, яке наразі здебільшого вивозиться на тимчасове зберігання до РФ.

"Енергоатом" є оператором усіх чотирьох АЕС України. Експлуатує 15 енергоблоків, оснащених водо-водними енергетичними реакторами загальною встановленою електричною потужністю 13,835 ГВт.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вдосконалення НАБУ і САП - не в посиленні політичного контролю, а в підвищенні професійності і прозорості - УКАБ

Асоціація грального бізнесу вітає аудит Рахункової палати й радить більше уваги приділити боротьбі з чорним ринком

Половина суб’єктів грального бізнесу збиткова, виграші у 2024 р. отримали 640 тис. осіб – Рахункова палата

Тарифи на е/е для населення з підвищенням прайс-кепів залишаються незмінними – голова НКРЕКП

НКРЕКП підвищила вечірні прайс-кепи на ринку е/е в 1,6 раза

Урожай соняшнику в 2025р. не перевищить 13,6-13,7 млн тонн - аналітики

ДАР розпочав реєстрацію на отримання фінансової допомоги фермерськими господарствами на ведення діяльності та придбання с/г угідь

Ощадбанк та Українська рада зброярів підписали меморандум для розвитку ОПК

"Укрзалізниця" отримала 18 газопоршневих електростанцій загальною потужністю 41,4 МВт через Фонд підтримки енергетики

Депутат пропонує ввести спрощений режим експлуатації для надлегких повітряних суден

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА