10:40 25.01.2018

Суд Лондона продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

2 хв читати
Суд Лондона продовжив арешт активів Коломойського і Боголюбова

Високий суд Лондона (Великобританія) за підсумками засідання 19 січня продовжив дію наказу про всесвітній арешт активів колишніх власників Приватбанку (Київ) Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова на суму понад $2,5 млрд до чергового відповідного розпорядження суду, повідомили агентству "Інтерфакс -Україна" у прес-службі ПриватБанку.

"Минулого тижня в англійському суді відулися додаткові слухання щодо процесуальних питань у справі ПриватБанку проти Ігоря Коломойського, Геннадія Боголюбова та інших осіб. Наказ суду про всесвітній арешт активів, винесений у грудні 2017 року, було продовжено до наступного відповідного наказу суду", - повідомили у банку.

Крім того, додали в прес-службі, суд зобов'язав Коломойського і Г.Боголюбова розкрити інформацію про всі свої активи обмеженому колу осіб, які безпосередньо беруть участь в розгляді справи.

Як повідомлялося, залучена владою України в 2017 році компанія Kroll за підсумками форензик аудиту ПриватБанку підтвердила, що фінустанова до її націоналізації наприкінці 2016 року була об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків мінімум у $ 5,5 млрд.

ПриватБанк у грудні 2017 року подав позов до Високого суду Лондона проти Коломойського, Г.Боголюбова, а також компаній Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyn Investing Corp., Milbert Ventures Inc. і ZAO Ukrtransitservices Ltd., які імовірно їм належать або перебувають під їхнім контролем.

Позивач домігся, що суд як запобіжний захід видав наказ про всесвітній арешт активів екс-власників банку Коломойського і Г.Боголюбова і зазначених шести компаній на суму понад $2,5 млрд.

Раніше ці компанії фігурували в постановах Печерського райсуду Києва від 29 липня 2016 року, згідно з якими передбачається арешт низки рахунків у кіпрській філії найбільшого в Україні ПриватБанку в рамках розслідування про заволодіння кредитами рефінансування Національного банку України на суму 19 млрд грн.

Згідно з постановами суду, посадові особи ПриватБанку видали кредити в сумах від $18 млн до $73 млн 42 підконтрольним підприємством під заставу майнових прав на товар. Після цього компанії уклали угоди (здійснивши 100-відсоткову передоплату) з метою отримання товарів, перерахувавши зазначені грошові кошти на рахунки нерезидентів: Teamtrend Ltd., Trade Point Agro Ltd., Collyer Ltd., Rossyan Investing Corp, ZAO Ukrtransitservice Ltd., Milbert Ventures Inc.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Проблеми інсталяції газотурбінних установок - синхронізація з мережею та модернізація розподільчого обладнання, вважає топменеджер "Енерго-плюс"

Україна за 11 міс.-2024 експортувала морським коридором 73,4 млн тонн вантажів

Імміграція до США за Байдена досягла історичного максимуму - газета

Зростання ВВП України за 11міс.-2024 становило 4%

Торгівля між Україною та Польщею має бути безперервною - переговори аграрних міністрів і галузевих асоціацій

Рішення G7 про виділення Україні кредитів за рахунок активів РФ залишиться чинним за Трампа, вважає Єллен

Кількість використаних ступенів ракет, що падають на Земю, досягла 300 одиниць на рік

"Укрнафта" шукає партнерів для встановлення зарядних станцій на АЗК

"Укрнафта" додатково видобула 13 тис. тонн нафти і понад 6 млн куб. м газу із застосуванням гідророзриву пласта

"УЗ" спільно з бізнесом і державою продовжить пошук шляхів гармонізації тарифів на вантажоперевезення у 2025 р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА