Інтерфакс-Україна
19:28 25.01.2018

Порошенко і Пленкович обговорили перспективи участі України в енергетичних проектах у Хорватії

1 хв читати
Порошенко і Пленкович обговорили перспективи участі України в енергетичних проектах у Хорватії

Президент України Петро Порошенко та прем'єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович у Давосі обговорили діяльність двосторонньої робочої групи з вивчення досвіду Хорватії в мирній реінтеграції тимчасово окупованих територій, а також розглянули перспективи участі України в енергетичних проектах, що реалізовуються в Хорватії.

"Президент України та прем'єр-міністр Хорватії висловили задоволення започаткуванням практичної діяльності двосторонньої робочої групи з вивчення унікального досвіду Хорватії в мирній реінтеграції тимчасово окупованих територій", - повідомила прес-служба глави Української держави за підсумками зустрічі в четвер.

П.Порошенко висловив вдячність А.Пленковичу за співавторство Хорватії в резолюції Генасамблеї ООН "Становище у галузі прав людини в Автономній Республіці Крим та м Севастополь", яка була прийнята в грудні 2017 року. Він також подякував за послідовну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, за активну політичну, гуманітарну та експертну допомогу.

Окрім того, сторони обговорили перспективи участі України в енергетичних проектах, які реалізуються в Хорватії та спрямовані на зміцнення енергетичної безпеки Європи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

Слотування для автобусів запрацює ще на двох пунктах пропуску з Польщею

Kormotech увійшов до топ-20 європейських виробників кормів для тварин за версією Petfood Industry

Уряд призначив трьох членів НКРЕКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА