Інтерфакс-Україна
08:14 29.01.2018

Трамп очікує припливу інвестицій до США після своєї промови в Давосі

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп вважає, що багато людей, яких він зустрів на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, інвестуватимуть в економіку США, написав він у п'ятницю на своїй сторінці в Twitter.

Д.Трамп також зазначив, що його виступ на форумі добре сприйняли.

"Вирушаю додому після двох чудових днів у Давосі, Швейцарія. Промову про економічне відродження США добре прийняли. Багато з тих, кого я зустрів, інвестуватимуть у США", - написав Д.Трамп.

Раніше в п'ятницю Д.Трамп заявив, що економіка США переживає сильне економічне зростання і настає найкращий час для інвестицій в країну.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд погодив створення ІП "Діоніс Енерго Еко парк" в Житомирській області

Залізниці Євросоюзу у 2024р збільшили перевезення пасажирів на 5,8% - до рекорду

Доходи загального фонду держбюджету в листопаді-2025 виросли на 4,5% проти листопада-2024 – Мінфін

Кабмін продовжив дію "матеріалів лісовпорядкування"

Кабмін переводить ДП "Ліси України" у статус акціонерного товариства - Свириденко

Зеленський очікує, що буде ухвалено держбюджет на 2026 рік

Запланований обсяг виплат Нацкешбеку за вересень більший за серпневий на 17,5%, кошти надійдуть наприкінці листопада

Переселенці з УБД зможуть подати заяву на житловий ваучер на 2 млн грн з 1 грудня

Українські експортери отримають ще рік на підготовку до виконання вимог регламенту EUDR

Енергокомітет Ради пропонує підвищити з 5% до 7% вимоги до вмісту біоетанолу в бензинах з 1 липня 2026р.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА