13:39 01.02.2018

"Наш край" вимагає від "Укрзалізниці" не підвищувати вартість квитків, а боротися з корупцією всередині відомства

2 хв читати
"Наш край" вимагає від "Укрзалізниці" не підвищувати вартість квитків, а боротися з корупцією всередині відомства

Партія "Наш край" вимагає від керівництва ПАТ "Укрзалізниця" замість підвищення вартості пасажирських перевезень розпочати боротьбу з корупцією всередині структури.

"Керівництво "Укрзалізниці" планує в 2018 році двічі підвищити вартість пасажирських перевезень - загалом на 21%. Причина - нібито збитковість пасажирських перевезень. Одночасно керівництво "збиткового" підприємства очікує прибуток у 100 млн грн за 2017 рік і здійснює закупівлі на 80 млрд грн . При цьому лише в минулому році зафіксовані численні факти корупції всередині "Укрзалізниці", які завдали державному підприємству збитків на десятки мільйонів гривень. Якщо ліквідувати корупцію, питання збитковості пасажирських перевезень зніметься", - йдеться у зверненні до уряду і "Укрзалізниці" співголови партії Олександра Мазурчака.

Він зазначив, що підняття цін на квитки не означає автоматичного підвищення якості послуг.

"Сьогодні тисячі українців змушені подорожувати залізницею з низьким рівнем комфорту. (...) Вартість квитків зростає, а якість послуг залишається на тому ж рівні. Хоча в статуті "Укрзалізниці" першочерговими завданнями є безпека і якість залізничних перевезень, а вже потім говориться про прибуток", - нагадав О.Мазурчак.

Співголова партії "Наш край" закликав керівництво "Укрзалізниці" не підвищувати вартість соціально значущих пасажирських перевезень. "Неприпустимо підвищувати тарифи, коли гроші підприємства розкрадаються. Реформи для людей, а не для збагачення чиновників", - резюмував він.

Як відомо, в 2018 році в "Укрзалізниці" планують підвищити вартість пасажирських перевезень на 21%. У фінансовий план на 2018 рік закладено показники дворазового підвищення - по 10% кожен.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА